loader image

Tek Kullanımlık köle

Tek kullanımlık köle

Bu yazım, köle Elif’in yazısı, Efendim ya da kölem olmak için gelen yorumlar ve iletişimden gelen mesajların çoğalması üzerinedir. Aslında her fırsatta dile getirmeye çalıştım. Bir daha yazabilirim, yine ve yeniden yazabilirim sakıncası yok. Yeni yelenler olabilir, cevaplarımı okumayanlar olabilir. Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Teveccüh gösteriyorsunuz.

Ne şimdi ne de daha sonra hatta yıllar sonra böyle bir durum söz konusu değil. Bulunmaz hint kumaşı mıyım? Hayır. Yanı başınızda ne cevherler vardır, ama emek istiyor. Sizin keşfetmenizi bekliyor. Hazır olan, cazip olmamalı. Sizin yoğurduğunuz hamur, beklediğiniz şekli ve tadı alacaktır. Başkasının teknesinde yoğrulan hamur sizin kalıplarınıza nasıl uysun!

İyi köle

Sert sınırlarınız olursa, az emek verip fazla beklentiniz olursa, sabırlı değilseniz, şans vermezseniz, çabuk pes ederseniz, direnişlere karşı yumuşak ama kararlı bir tavır içinde olmazsanız yürümez. köleniz sizin için her şeyi yapmıyorsa silip atmayın. Belki gücü yetmiyor, belki gerekli ilgiyi ve bilgiyi veremediniz, belki zamana bırakmalısınız. Daha sonra tekrar denerse yapılabilir. Belki, kişiye göre plan yapmalısınız. Yarışmayın kimseyle, kendinizle bile! Hedef mutlaka olmalı ancak, hırs tehlikelidir. Ben başkasının elinde ziyan olurum. Üzülürüm, hayal kırıklığına neden olurum. Alıştığım düzenimi kimseler sağlayamaz. Ben, Efendim’deki yerimi çok sevdim. Her yerde toprak var, ama her yerde her tür bitki yetişmiyor. Toprağın cinsini sevmiyor, yağışı az geliyor, güneşi kurutuyor vs. Bir ot bile uygun durumda büyüyor.

Siz, sadece sonucu görüp bana ‘iyi köle’ diyorsunuz ya, o öyle değil işte! Az aptal değilim ben, tek denemede gerçekleşmiyor görevler. Baştan sona okursanız zaten göreceksiniz cezaların çoğunu, ihmalim ve hatalarım sonucu çekiyorum. Efendim, beni tanıdı ve en uygun reçeteyi yazdı. Eli sopalı olduğu kadar, insan olmanın zafiyetini ve hayatın getirisi/götürüsünü çok iyi hesaplayıp anlayışıyla kölesini dize getiren birisi. Efendim hep bir yolunu bulur, verdiği sözü tutar. Yeri geldiğinde sözleri falakadaki kabloyu aratırken, yeri gelir sessizliği ile kaçacak delik aratır. Hediye olarak kalbini çıkarıp vermek istersin. Onun için ne yapacağını bilemezsin. Öyle de gönül insanıdır. Benim öğretmenim, doktorum, psikoloğum herşeyim… Bir şeye sevinsem/üzülsem bi Ona anlatmak istiyorum. Hayal kuruyorum Onun üzerine. Bir yere gidiyorum aklımda O, yanımda seanslardan muhakkak bir nesne. Benim dünyam Efendim olmuşken yapamam, yapmam!
(Protokoldeki Efendi’lere tavsiye gibi bir şeyler karaladım. Ama kusuruma bakmayın. Elbette, siz kendiniz için en iyisini bilirsiniz.)

Ruhum ve gönlüm kölelikten yana

kölem olmak isteyenler bilmeliler ki, ben emir altındayım. Erkeklerle münasebetim zaten söz konusu olamaz. Kadınlarla ilgili durumlar sadece Efendim ile birlikteyken seanslarda Onun izni ile mümkündür. Burada da, benim isteğim ya da itirazım olamaz. Hem ben, kimseyi eğitecek yetkinlikte değilim ki. Ben bir ‘kukla’yım. İplerim Efendim’in ellerinde. O, beni harekete geçirmedikçe kalbim atmıyor sanki. Kimseye bir faydam olmaz ki… kölem olma teklifi aldığımda, Efendim’den çok utanıyorum. İki günlük kıçı boklu köleye bak! Ne haddime. köleliğimi yaşarken Sahibe olarak yetiştirilmiyorum. Böyle bir planım da yok. Benim ruhum ve gönlüm kölelikten yana iken, birinden sorumlu olamam. Ben muhtaçken kimseye yardımım dokunmaz.

Gelen taleplerden dolayı açıklık getirmek istediğim bir konu daha var ki o da; kimsenin ayağını yalamam ve kendi ayağımı yalatmam. İstisnası var. Erkek, biliyorsunuz imkansız. 🙂
Kadın, Efendim’in emri ile seans içinde.

Sizlere bu tür konularda olumlu dönüş olmadığında yanlış anlamayın. Kendimi bir şey sandığımdan değil. Ben, salt köleliği yaşama peşinde değilim, Efendim’in kölesi olarak varolma derdindeyim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
9 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Husyn2
Husyn2(@husyn2)
2 yıl önce

Yine baştan sonra hayranlıkla okuduğum bir yazı

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

İnsan hayalinde yaşıyor gibi

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

Yine harika bir yazi. Ve duygularin super ifade edilmis?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Khan
2 yıl önce

Çok incesiniz. İçimden geçenleri yazdım. Böyle olumlu yankı bulmasına sevindim.

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Kendinizi nu denli güzel bir biçimde ifade etmeniz harika.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ozan_akaln
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Kendimi ifade edip, anlaşılıyorsam ne mutlu bana.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
3 yıl önce

Aslında taleplerin anlaşılabilir bir yanı var. Çünkü, insanlar başkalarına açılamıyor. Alacağı tepki belli. En azından işin içinden birilerini bulmuşken tutunmaya çalışıyorlar. Ama ben, hayalini kurduğumdan da ileri bir şey yaşıyorum. Efendim sayesinde. Ötesinde gözüm yok. Onları yok saymamak adına ve aynı zamanda yolumu daha net belirtmek için böyle bir yazı yazmak istedim. Günlüğümde paylaşılan video, fotoğraf ve yazı kadar varım. Alaka gösteren herkese teşekkür ederim.

Amt
Amt(@amt)
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

Kendini bulmuşsun , varoluş amacını aslında ne için yaşayıp nefes aldığını , ruhunun ihtiyacını bedeninin ihtiyaçları ile birleştirmiş köle elif olmuşsun.Tebrikler seni eğiten efendine…

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Amt
2 yıl önce

Bu güzel sözlerin içinde yer aldığım için teşekkür ederim.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
9
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x