loader image
Back to Top

tüm varlığım & yaratılış nedenim Efendime köle olmaktir

Tanıdık Hisler

Çıplak Ayak ve Bondage
Sizden gelen güzel yorumların yanında birde iletişim bölümünden yazılarınız geliyor. Bunlardan iki örnek vermek istiyorum.

Kole yazdı:

Merhaba Elif hanım öncelikle paylasimlariniz için size çok Teşekkür ederım yazılarınızı okuduğum kadarıyla benzer duygu düşüncelere sahip olduğumuzu düşünüyorum köle ruhlu birisiyim ve küçüklüğümden beri kendimi bildim bileli ayak fetişim var kadın ayaklarına karşı ayaklara ilgili olan herşey karşı daha doğru çorap ayakkabı terlik oje falaka footjob foot worship birçok şey sayabilirim size dediğim gibi köle ruhlu birisiyim ve aynı sizin yaşadığınıza benzer tek fark ben bir kadının kölesi olmak Ona sınırsız ve sualsiz hizmet etmek hep istemişimdir daha doğrusu daha çok istediğim birşey olmadı ancak kendi sartlarima imkanlarını çevreme göre birçok sebepten dolayı kimselere ne anlatabildim ne de yasayabildim ancak hayalde ibaret kaldı benim için ancak benin yıllardır kurduğum hayalimi sizin yaşadığımızı girmek beni çok memnun etti o yüzden size Teşekkür etmek istedim bıraksanız sabaha kadar konuşurum sizinle çok doluyum bu konuda ancak uzatıp sizi sıkmak istemiyorum şuan ancak bu kadar yazabildim
Efendimin müsaadesiyle ‘Tanıdık Hisler’ bölümü açıldı. Aşağıdaki yorum yazma imkanıyla dilerseniz buradan tanıdık, ortak, BDSM ve güzel hislerimizi paylaşalım. Bizim paylaşımlarımızın yanında, sizlerin değerli ve güzel paylaşımlarınız da insanları etkileyecektir.

mustafa yazdı:

gerçekten muhteşem bir cesaret ve zevk baharınız var .içinizdeki duygularınızı cesurca bizimle paylaşmanız bizi ve bizim gibileri çok mutlu ediyor.sizler gibi bir partner bulmak dileğiyle esen kalın güzel insanlar

Efendimin müsaadesiyle ‘Tanıdık Hisler’ bölümü açıldı. Aşağıdaki yorum yazma imkanıyla dilerseniz buradan tanıdık, ortak, BDSM ve güzel hislerimizi paylaşalım. Bizim paylaşımlarımızın yanında, sizlerin değerli ve güzel paylaşımlarınız da insanları etkileyecektir.
Ek not – Yukarıda ki bayan ben değilim ama önümde olsaydı fırsatı fırsat bilip o ayakları öper ve yalardım…Efendim de mutlaka falakaya çekerdi 🙂

Bildiri Gönder
Bildir
guest
70 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Anonim
Anonim
19 gün önce

Köle elif sayfası herkesin beğendiği blog sayfası ve sizleride düşünüp tanişma bölümü var burada yazanlar bilgili veya bilgisiz bilemem ancak kölelik iki bacak arasında değildir efendilik hiç değildir.
İnsanlarla görüşüyor olmanız bu sayfa aracılığı nekadar teşekkür etseniz sizler az bile kölelik sex değildir kölelik hakarete uğramak değildir fantazi olarak görüyor olabilirsiniz ancak d/s ilişkisi bu değil kendinizi geliştirin unutmayınki kölelerde normal bir insandır. Onlaeı tehdit edip hakaret edemezsiniz lütfen ama lütfen doğru insanlarla olun. Size yaklaştığı vakit kendinizi daima kendinizi koruyun sadece doğru insana teslim edin kendinizi… Unutmayın

Bir köle
Bazen aciz bir oyuncak
Bazrn aşağılık bir orospu bazende ilgiye aç bir kedi
Ama sonunda o bir insan özel bir insan onlar çok değerşi ilk önce bunu gösterin temeli olmayan bina erken çöker

Benim üstümde katkısı olan herşeyiyle mükemmel anlatmaya kelimeler yetmez hayali Efendim siz iyiki varsınız turkıyede hatta dünyadaki en iyi insan en iyi Efendi sizsiniz siz çok özel ve değerlisiniz

Servetim07
Servetim07 (@servetim07)
1 ay önce

Gerçekten harika bir sayfa olmuş, zevkle ve beğenerek takip ediyorum. Uzun bir süre genç bir kadın kölem ve tek seferlik başka kölem de oldu ama nedense asla tam bir güven oluşamadı aramızda..Ben şimdi sizin sayfanızdan, aramızda tam manasıyla güven bağı oluşacak, bana hizmet etmekten gurur duyup zevk alacak ve en önemlisi de bana hizmet ederken köle olduğunu hissedecek bir kadını, burada sizin sayfanızda bulacağıma inanıyorum.. https://www.facebook.com/serhat.suzi.94

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
1 ay önce

Rastgele elime geçen çanta askısıyla aklıma falaka gelmesi tesadüf değil. Tabanlarım kaşınıyor galiba ☺️

IMG_20200811_105404.jpg
Asdfgh99
Asdfgh99 (@asdfgh99)
2 ay önce

Doğum günün kutlu olsun Elif. Güzel paylaşım

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
2 ay önce

Bugün 32. yaşımın ilk günü. köle Elif ise 2 yaşında.
Mum ışığında bir kutlama hayal ediyorum. Hayır, öyle romantik bir şey değil. Dibine kadar gerçek, son damlasına kadar acı ve hayat dolu. Tabanlarımın yavaşça ısındığında beni parmak uçlarıma kaldırıp ayağımı yerden kesecek bir doğum günü kutlaması.
İnim inim inleten spank, tabanlarıma vuruldukça beynimi kaynatan bir falaka. Sadece 32 defa falakaya çekilsem keşke. 32 kamçı darbesi, 32 sopa, 32 at kamçısı, 32 kemer ve 32 kablo darbesi. Efendim bedenime 32 kalıcı izimi işlese. Gururla taşırım. Ah ettiğim ve gözyaşı döktüğüm tüm çizgilerime aynanın karşında geçtiğimde hevesle ve tebessümle bakarım.
32 mandalı dilime, memelerime ve amımda paylaştırsa Efendim. Her biri sopa darbesiyle çığlığım eşliğinde etrafa ok gibi fırlasa adeta.

Ya da!

Konuşsa benimle Efendim, ben de büyülenmiş bir şekilde dinlesem. Eksiklerimi ve yanlış öğretileri unutturan cümleler kursa. Salt acı ve ağrılardan ibaret olmayan eğitimlerden nasiplendirse tekrar ve yeniden. Elinin ağırlığını tattırdığı kadar, gönlünün güzelliği ve büyüklüğü ile kuşatsa her zamanki gibi. Kaba yanlarım incelik öğrense, soğuk ve sert ruhumu vicdana getirmeye devam etse.

Yalnızca vakit girdiği andan itibaren çıkana dek ayağının dibinde köpek gibi yatsam.Çorabını koklasam, ayağını öpsem, yalasam. Gün boyunca nefes almadan veya sessizce ama Efendim’in yanında var olmanın verdiği huzur ve mutluluk ile kutlama yapsak Efendim ile birlikte.

Boşa geçen yıllar diye faydasız hüzne boğulmak anlamsız. 30 yılın mucizesi Efendim tarafından köle kabul edilmek. Herhangi biriyken, hisseden ve iz bırakan bir yaşam sürmemi sağlayan Efendim’e sonsuz teşekkür ederim.

Last edited 2 ay önce by köle Elif
Tecrübe
Tecrübe
2 ay önce

Tecrübe.. Sadece fantazileri olan kölenin ihanetinden.. Ceza almak için kapıları tırmalamasından ve kendini yargılayıp üst seviyeden tekrar hatta daha hazır ,üstüne üstlük Tamamiyle ait olan başka bir kölemin gelişini .. Cesurca yürüyüşlerimin , ihanetin içinde daha fazlalık taşıyan cezaların tanışmasının izlenmesi.. Simdi sadece bir izleyici olan eski kölem.. Değerli bir sahip oluşumu her defasında o ezik yüzünde izlediğim.. Değerli bir sahip oluşumu her defasında kölemin mutluluk dolu yüzünde gördüğüm.. Zamana ihtiyacım var hala.. Ama bildiklerimden ve dokunuşlarımdan fazlası da var.. İşte bu sahiplik hissi.. Kölemin itaatini gösteren.. Belki hoşa gitmez bazılarında .. Erkekçe bu egomu seviyorum…

frnnky
frnnky (@frnnky)
4 ay önce

Çok güzel bir bölüm hisler evet duygular,duygu,duygusallık kelime olarak var olup kendimize kendimizi sakladığımız bazen dışa bazen içe vurduğumuz bazen bize iyi hissettiren bazen parçalanmış ama ne olursa olsun yine de yaşamın itici güçlerinden bir tanesidir.Deniz de ki dalga gibidirler gelmesini engelleyemezsiniz ama hangisin de sörf yapacağınızı seçebilirsiniz demiş “jonatan martens”Hepimizin zamanın da tanıştığı o his gerek submissive gerek dominant olarak hissettiren ve öğrenmeyi araştırmayı teşvik eden bununla yükselmeyi dima olarak ruh olarak gerek şüphe uyandıran gerek ise saygı duyduran o hisler bizi belki de bu site de topladı.O zaman bu duygularımızı empati yeteneğinizi de geliştirerek kullanma temenni ediyorum herkese hepimiz insanız sevgi en başın da gelen her şeyin başında olan yegane his diyorum ve “Hiç kimse rızanız olmadan sizi aşağılayamaz.”Diyen eleanor roosevelt’i tebrik ederek bir bdsm terimi ile kapatıyorum.SSC..:)

KÖLEARAYANERKEK
KÖLEARAYANERKEK
4 ay önce

Cidden çok güzel bir sayfa olmuş baya beğenerek takip ediyorum.Kısa süreli sanal kölelerim oldu ama nedense asla tam bir güven oluşamadı aramızda.Ben nedense sizin sayfanızda aramızda tam manasıyla güven bağı olucak, bana hizmet etmekten gurur duyup zevk alıcak,ve en önemlisi de bana hizmet ederken köle olduğunu hissedicek kadın burda sizin sayfanızda bulucağıma inanıyorum.

mathslh
mathslh (@mathslh)
4 ay önce

keske efendiniz size birdaha topuklu ayakkabı yalama gorevi verse

helot
helot (@helot)
4 ay önce

Neden bazen sahip olma isteği belirir?

Kadın Egemenliği favorim ancak bir kaç kez denediğim sahiplik sayesinde o duyguyu da yaşadım.

Master/Sahip olmak.

Neler yaptım? Karşımdaki neler hissetti? Neden hoşuma gitti? Peki ya cinsellik?

Canını yaktım evet ama fazla fiziksel acı vermedim.
Belli bir pozisyonda bekleterek sahibine nasıl hitap etmesi gerektiğini hatırlattım. Bu konu önemli. Karşısındaki bir arkadaşı değil.
Sonrasında, yerinin ve değerinin ne olduğunu anlatarak dozu artırdım. Sesimi hiç yükseltmedim ve ağzımdan küfür tarzı kelimeler çıkmadı. Buna rağmen çekindiği belliydi. Bütün bunları konuşurken önümde diz çökmüş olarak duruyordu ve tabii ki tasması takılıydı. Çıplak olması ise onu daha da güçsüz kılıyordu.

Rollerin ardından serbest bir konuşma yaptık. Verdiği karşılıklar oldukça hoşuma gitti.
Genel olarak “Çok kötü bir duyguydu, hiç bu kadar aşağılanmamıştım ve iliklerime kadar köleliği hissettim.” dedi.

Bildiklerimi, başkasına öğretmek yerine uygulamak ve bu gücü hissetmek oldukça iyi bir deneyimdi. Cinsellikten sonraki duygu bile farklı bir boyuta taşınmıştı.

NEDEN ?
Psikolojik açıklamalara giremem. Bazen neden sorusunun tatmin edici bir cevabı yoktur. Sadece hissedersiniz. (Aslında tatmin edici bir cevap 🙂
Bu söyleyeceklerim kafa karıştırıcı ama size bir sır vereyim.
Köle konumunda iken hisleriniz tavan yapıyor, fakat yaşanan cinselliğin ardından kölelik duygusu bir süreliğine kayboluyor, hatta düşünceleriniz kendinize bile mantıklı gelmiyor. Sahiplikteki cinsellikten sonra ise, sahiplik duygusu aynen devam ediyor. Neden mi? Gerçekten bilmiyorum 🙂

NOT: Bir sahibe veya sahip cinsellik yaşayacak diye bir kural yoktur. Bu, üzerinde önceden konuşulmuş ve genelde sahip olan tarafa bağlı olan bir durumdur. Örnek vermek gerekirse; bazı sahibelerin sadece ev işleri için kullandıkları köleler vardır.

helot
helot (@helot)
4 ay önce

Bir sahibe (veya sahip) kimdir?

Acı verir ama zarar vermez.
Tutsak eder ama rezil etmez.
Kendine bağlar ama hayattan da koparmaz.

O zaman bugün biraz acıdan bahsedelim.

Her yapılan yanlış için cezaya belli bir sayı ekliyordu sahibem.
Söylerken rakamlar küçük gibiydi.
Ödeme günü geldiğinde ise kocaman bir ürperti.
Üstelik aralıksız vurduğunda acı katlanıyordu.
Bir çok kez öyle bir bağlıyordu ki kurtulmanız imkansız.
Bağlanmak iyidir inanın bana. İnsanı yapmaması gerekenler konusunda sınırlar.
Komik anlar da yaşanıyordu elbet.
Tam üzerinizde kırbacın şakladığı sırada telefonun çalması ve annesiyle hafif çekişmeli konuşmaları.
Size düşen, sabırla beklemek.
Kim bilir? belki cezanın bir kısmını affeder, belki çözer ve belki kahvesinin hazırlanmasını emreder.

Tüm bunlar bittiğinde artık biraz daha iyi bir kölesinizdir. Elbette ki almanız gereken daha çok ceza var. Bütün bu cezalar içinde iyilik barındırır. Neden mi? Çünkü Sahibinize karşı nasıl davranılmasını gerektiğini öğretirler.
Unutmayın; cezalar birer araç, Ona layık olmak ise amaçtır.

helot
helot (@helot)
4 ay önce

Kafes: Bir sınırlandırma mı? yoksa özgürlük mü?

KAFES SEÇİMİ: Kafeslerin boyutu disiplin için kullanılan küçük den, günlerce kullanılabilecek ayakta durulabilecek ve içinde tuvaleti olan hücrelere kadar değişebilir. Küçük kafesler genelde kısa süreli cezalar için kullanılır. Hücreler ise sahibenin uzun bir süre olmayacağı durumlarda kullanılabilir. Buna örnek olarak sahibenin tatile gitmesi gösterilebilir.

Ev için 2 güne kadar kullanılabilecek kafesler ise kölenin dizini bükmeyeceği kadar uzun olmalıdır. Yüksekliği ise yarım metreden kölenin oturabileceği boyuta kadar değişebilir. Bu kafes, eve gelen meraklı misafirlerden saklanmak amacıyla, yatak altına veya bir gömme dolap içine gizlenebilir. Kafesin en dış kapısı standart bir kapak görünümünde, içerisindeki kapısı ise parmaklık şeklinde olmalıdır.

GÜVENLİK: Acil durumlarda kölenin çıkmasını sağlamak maksadıyla bazı önlemler alınmalıdır. Bunlar yangın, deprem gibi gibi acil ve açıklanabilir durumları kapsar. Ancak köle bu şekilde çıktığı zaman bunun kolayca anlaşılabilir olması gerekir. Örneğin kafes parmaklığının ahşap olup kırılabilmesi, veya kilidin numara kontrollü bir plastikten oluşması gibi.

3 ÖNEMLİ AN:

İlki: Sahibenin sizi kapatıp evden çıkmasıdır. Son hazırlıklar yapılır. Sahibe, evden çıkmadan önce kafesin yanına yeteri kadar su, bir kaç bisküvi ve tuvalet ihtiyacı işin bir şişe bırakır. Her şey hazır olduğunda sahibe köleyi kafese kilitler, son konuşmasını yapar ve oradan ayrılır. Dış kapının kilit sesi ve uzaklaşan ayak sesleri ile bekleme başlar. Heyecan en üst noktadan standart bir seviyeye iner.

İkincisi: Beklemektir. Burada belli kurallar vardır. Kölenin sahibesini düşünmekten başka görevi yoktur. Telefon sahibe tarafından komple yasaklanacağı gibi sadece internet kapatılıp, gelen çağrılara cevap verilmesi uygun görülebilir. Bazen sahibenin dönüş saatti bellidir ama bazen (örneğin arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiği zaman) bu vakit tahmin edilemez.

Üçüncüsü: Sahibenin dönüşüdür. Köle, anahtar sesini duyar duymaz pozisyonunu alır. Bu anın heyecanı da çok fazladır. Sahibenin gelir gelmez köleyle ilgilenmek gibi bir görevi yoktur. Sahibe direkt olarak kafesi açabilir ancak bazen açmaz ve bu durum bir süre daha devam eder. Kölenin acil bir durumu var ise konuşmak için önce izin istemelidir.

Kafes, heyecanın hiç bitmediği bir zaman aralığıdır.

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
5 ay önce

Sevgili günlük… Ayrıca neden sevgili günlük! Neden cansız bir defteri, bir nesneyi insansı özellikler yükleyerek sevincimizi, üzüntümüzü, sırrımızı veya dileklerimizi paylaşırız? Bize hiçbir öneri ve nasihat veremeyeceği halde! Üstelik etrafımızda kanlı canlı insanlar varken. Güven meselesi değil mi? Bir de yargılanma endişesi…Peki, biz ne kadar güveniliriz?

Benim buraya geliş amacım farklıydı. Neler yazdım!

Uzun zamandır elimde olmayan sebeplerden dolayı… Sebeplerin canı cehenneme. Kesinlikle suçluyum. Ertelediğim görevlerimi yerine getirememiştim. Dün akşam Efendim’den aldığım mesajlar, büyük harflerle yazılmış bazı noktalar beni fazlasıyla mahçup etti ve korkuttu. Virüse rağmen gitmekten çekinmediğim ve yoğun bir şekilde çalıştığım işimden rapor alarak emirleri yerine getirmek üzere evdeyim…

Ben kendi başıma hiçbir şey değilim. Efendim’in yola getirmesiyle varlığım anlam kazanıyor.

BolivyaN
BolivyaN (@bolivyan)
5 ay önce

çok daha fazla köle videoları gelsin türkiyenin bdsm videolarına ihtiyacı var

gvnkc
Gvnkc (@gvnkc)
5 ay önce

Sitenizi ve sizleri ilk defa bugün keşfettim ve geç kaldığım için özürdilerim bende kendime bir köle arıyorum sosyal medya da VS dile getiriyorum ama pek yanaşan olmuyor umarım bir gün bende köleme kavuşurum

saaaaaaaaas
saaaaaaaaas (@saaaaaaaaas)
6 ay önce

kendimi bildim bileli fetişistim ve hormonal bir durumdan ziyade doğuştan bi durum olduğu kanısındayım.3 yaşıma kadar hatırlıyorum o zamandan beri ayaklar ilgimi çekiyor. lise zamanlarımda 2 senelik bi ilişkimde ufak kaçamaklar yaşadım sevgilimle sağolsun yardımcı oldu bu konuda. Fakat şu an ilişkim yok uzun zamandır. Kölelikten ziyade daha romantik bi fetiş tarzım var. Küçükken çok utanırdım sadece ben böyleyim sanardım ama şimdi çok normal bir durum olduğunu biliyorum ve mutluyum. Elif hanım cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim.

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
6 ay önce

Siz, bana neler yaptınız… Benim için neler yaptınız… Neler hissettirdiniz… Kalabalığın arasında silik bir görüntüde ve kişilikte iken, birçok kişinin bakışlarını üzerime çektiniz. Bana, benim gibi birine “örnek köle ve cesur” dedirttiniz. Kendimi seven bir insan oldum sayenizde. Ben çöptüm. Siz benim kirimi pasımı temizlediniz. Ben içini dolduramadığım duyguların, anlamını bilmediğim hislerin dünyasına girmeye çalışırken, siz düşünü kuramayacağım zamanlar yaşattınız. Ya görmeseydiniz! Ya tenezzül etmeseydiniz! Benim gibisini çok tanımışken, ben sizi tanıyamasaydım! Hayatımdaki herkesten çok, siz emek verdiniz bana. İtaatimin hangi derecesi hakkınızı ödeyebilir ki… Günlükteki beden bana ait evet ama oradaki köle ruhunu siz yarattınız. Ben köleliği, soğuk ve sert emirleri ezik bir kadının yerine getirmesinden öte bir şey değil sanıyordum. Siz bana dünyadaki tek kadın olduğum motivasyonunu sağladınız. Ben size bilinçli bir şekilde itaat etmiyorum. Yani bu irademin dışında. Bedenime, ruhuma ve aklıma en gerçekçi haliyle hükmediyorsunuz. Günlük, bir köle gelişim arşivi özelliği ile başlayıp, birçok benzer duyguları olan insanları bir araya topladı. köleler her Efendi’yim diyene inanıp tuzağa düşme tehlikesine karşı bir uyarı. Efendi’lik/Sahibe’lik yolunun başındaki kişilere de bir rehber niteliğinde. Dönüp kendime bakma şansım var ve değişimime şaşırıyorum. Çünkü, benim kendi başıma ya da başka bir Efendi ile başarabileceğim şeyler değil bu olanlar. Her şey sizinle başladı ve gelişti. Bugünlerde “YouTube Kanalı’ ile kölenizi farklı bir platforma taşıyorsunuz. Bu çok büyük güven ve değer göstergesidir. Ben ne söylesem ne yapsam bilemiyorum. Değerinizi biliyorum Efendim emin olun. Sadece siz kadar güzelliklerin hakkını vermekte acizim. Mazur görmenizi diliyorum Efendim. Aslında direkt mesaj yazmak istemiştim. Ama zaten tüm yollarım size çıkıyor. Her şey için teşekkür ederim Efendim. İyi ki varsınız Efendim.

Fobus
Fobus (@fobus)
7 ay önce

Antalyadan selam bir bayanın kolesi olmak istiyorum

mstdlgh
mstdlgh (@mstdlgh)
8 ay önce

Merhaba hepinize iyi akşamlar dilerim

falcaaao
falcaaao (@falcaaao)
8 ay önce

Merhaba..Bir kadın gibi giyinip bir kadına kölelik yapmayı çok istiyorum…

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
9 ay önce

Sizinle geçen günlere şükürler olsun. Yaşattığınız her an için çok teşekkür ederim Efendim. Yanınızdan döneli biraz zaman geçti. Heyecanı ve etkisi hiç azalmıyor. Bu gece teslim etmem gereken yazımla ilgilenirken düşenmekten alıyamıyorum kendimi ve ilerleme kaydedemiyorum. Sol göğsümün altında bir kuş, kanatlarını kıracak kadar şiddetli çırpıyor. Her görev, sopa ve cezalar gönlüme bahar getiriyor. İçim içime sığamadı. Buraya taştım Efendim. Siz Birtanesiniz…

Anonim
Anonim
10 ay önce

Merhaba masterdapain bu işi mükemmel yapıyorsun ve videolarını zevkle izliyorum ve satın alıyorum sana küçük tavsiyem olsun bence Classic falakaya yatırırken Elif’i ellerini arkadan kelepçelesen nasıl olur ve biraz daha uzun tutarsan videoları harika olur

Erkekkole
Erkekkole (@erkekkole)
10 ay önce

Vomit kolesi oldum bir hanımefendiye, inanılmaz bir deneyimdi, umarım bir gün yaşama şansınız olur

Bioenerji
Bioenerji (@bioenerji)
11 ay önce

köle elif zevkdaşım kurbann olurum sana bi mesaj yorum yapmıştım ama yayınlanmadı acaba suçi lisanmı ettik etiysek cahiliğimizdedir özürdilerim nacizane bi yorumdur bizimki

Bioenerji
Bioenerji (@bioenerji)
11 ay önce

Kim içindeki hisleri fırtınaya dünmeden yaşamışsa tebrik eder saygılarımı sunarım mahali baskı bizim ölkede ve aslında fetişist bizim ölkede çok fazla çönkü benim mesleğim gereği itiraflar sonucu anlıyoruz hayal dünyamız çok fazla geniş fantastik duygulara sahip olduğundan sanal dünyada kendimize köle sahip yada sahibe ve saire nice his algılarımızı rahatça izleyerek tatmin olup yaşıyoruz ve korkuyoruz açılmaktan tanışmaktan gazi mustafa kemal atatürk gibi biri çıkmalı ve alt yapıyı oluşturmalı ve kazanmalı inancım şudurki eğer radyo devam etseydi insanlar daha çok iletişim halinde olurdu ben radyo sayesinde 11 kişiyle tanıştım 3 ile gürüşüp yaşıyorum tüm dileklerimi ve yaşatıyorum işte devametseydi seminer tanışma buluşma olacaktı ilk belki 3 yada 5 olurdu ama zamanla çılgın sayıya çıkardı evet bende ayak alamayı üpmeyi okşamayı ve süzlü aşağlanmayı çok seviyorum hoşça kalın

Vedalar
Vedalar (@vedalar)
1 yıl önce

Merhaba
Güzel çirkin her yaş kadın ayaklarına hayranım
30 yaşındayım hayatımda hiç bir kadin ile ayak fetiş yaşamadım
Bu anı sabırsızlık la bekliyorum
Sayfanızı beğeni ile takip ediyorum.
Burada bir sohbet sayfası kurmak mümkün mü sizin için

fat32
fat32 (@fat32)
1 yıl önce

Siteyi yeni keşfettim. Gerçekten başarılı. Bir köle olarak benimde yaşadığım güzel deneyimlerim oldu. İşin tuhafı en iyi masterlar’ın Kölelerden çıkmasıdır. Nedeni karşı tarafı nasıl kontrol edeceğini bilmesidir çünkü kendi de öyle kontrol edilmek ister 🙂 Kölelikten Masterlığa geçiş yapabilirim ilk yapacağım şey köleme.. Ellerini kollarını bağlayıp meme uçlarını buzla uyuşturup ikisini birden dikmek olacaktır. Bunu yapmak gerçekten isterdim. Arkada şu parça eşliğinde tabiki..
https://www.youtube.com/watch?v=VPeP5dBdKwE

koleruhlukadin
koleruhlukadin (@koleruhlukadin)
1 yıl önce

Harikasınız. Benim de kısa süreli sanal sahiplerim oldu. Güvenebileceğim bir sahip bulmak çok zordu. Gerçek hayattaki kimliğimi korumak için karşılarına videolu görüşmede çırılçıplak ama maske ile çıktım. Gerdanıma Rujla sahibimin köpeği olduğumu (Ahmet”in köpeği gibi) yazıp, bütün talimatlarını yerine getirdim. Bunlar şöyleydi: Amımı tuzladıktan sonra tokatlarken her tokatta “Teşekkür ederim efendi Ahmet” dedim. Efendime secde edip, her secdede tanrım Ahmet sana şükürler olsun dedim. Memelerimde 4_5 saat mandal bekletip canlı videoda mandalları inleye inleye çıkarttım. Canlıda memelerimi kızartana kadar cetvelle vurdum. Tüm bu talimatları yerine getirirken çok ama çok gurur duydum. Kendimi bir sokak köpeğinden daha değersiz hissettirmesi çok büyük bir mutluluktu benim için.

Tüm güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim

Pisslover
Pisslover (@pisslover)
1 yıl önce

Sevgili Elif ve Efendisi gercekten acik olusunuz basli basina bir heyecan unsuru kole ruhlu biri icin. Keske yaninizda olup tum temizliklerinizi ben yapsam regliniz dahil. Size ait o muhtesem tatlari kokulari kaynagindan hissedip agzimda hissetmek nasil bir muhtesemlik Siz de bilirsiniz. Ben de bu konularda sinir koymayi sevmeyenlerdenim. Bir kadina kole olunca onun herseyiyle ilgilenip en kirli hallerinden bile keyif almak onu tatmin etmek tum gaye…

adimdenizbenim
adimdenizbenim (@adimdenizbenim)
1 yıl önce

Köle ruhlu olmak çok güzel bi şey. Ama bunu içimde yaşamak, dışa vuramamak sanki en büyük cezamı çekiyorum aslında şimdiden… Erkek ya da kadın farketmiyor efendi benim için. Ben her zaman itaatkar olurum. Ama çevremde azcık da olsa tanınan biri olduğum için hiç cesaretim kalmadı… Ben yaşayamıyorum sen yaşa Elif Hanım benim yerime de 🙂

murat_25
murat_25 (@murat_25)
1 yıl önce

elif gercekten yorumlarınız paylaşımlarınız cok guzel

numancelik4
numancelik4 (@numancelik4)
1 yıl önce

Kolay gelsin yeni projeler bekliyoruz 🙂

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
1 yıl önce

Suçlusunuz hepiniz… Efendi’sinden, Sahibe’sinden, kölelere ve Bdsm’in meraklılarına kadar hepiniz suçlunuz…
Hayır, saygısızlık değil sözlerim. Ne olurdu sesinizi daha gür çıkarabilseydiniz! Vebalı gibi saklanmasaydınız. Sanki, herkes dosdoğru mu yaşıyor? Yanlış bir şeye gönül verdiğinizi mi düşündüğünüz için sessizsiniz? Kim karar verdi bunların sakıncalı düşünceler olduğuna? Hapisdeki hırsızlar, katiller veya dolandırıcılar Bdsm’ciler mi? Nedir bu fısıltı? Kimsenin aklına gelmiyor mu, belki de toplum dediğimiz kalabalık ruhsuz? Onların normal olduğunun kanıtı nedir? Neye göre kime göre? Ya da kimseler bilmesin deyip kendinize saklayacak kadar bencil misiniz? Neden daha önce  farkedemedim/farkettirilemedim. Birazcık sesiniz çıksaydı, yazılar çoğalsaydı, her haltın kitabı çıkarken bu konuda kısır kalınması çok saçma. Sonra diyoruz kimse bizi anlamıyor, kendimizi rahat ifade edebileceğimiz bir ortam yok diye. Ses yok, cisim yok ki varlığı kanıtlanabilinsin. Off… Durduk yere saçımı başımı yolasım geliyor, kötü hatırayı hatırlamış gibi üzülüyorum. Bir ağrıma dayanamıyor gibi kıvranıp ağlıyorum ansızın… Bir gün birileri de benden şikayetçi olacak ve beni suçlayacak. Neden daha ulaşılabilinir olmadım diye. Sadece kendi köşemde yaşamıyorum hayalimi. Ben, benden öncekiler kadar suçlu değilim. Çirkin ve zayıf bedenimle üstelik tüm çıplaklığımla ortadayım. Kendi sesimle ve ismimle. Eşim dostum beni tanıyıp suçlayacaksa, önce neden burada olduğunu ve fırsatı olsa neler yaşamak istediğini düşünsün. İkna olmazsa, bir kez de yüzyüze anlatayım her şeyi. Artık 7 den 70 e herkes internet imkanına sahip. Benim kadar kimse için geç değil. Abartısız benden 10/15 yaş küçükler bile Bdsm’i biliyor. Her şey çok başka olabilirdi kendi adıma. Ama bilinsin ki, elimle güç bela kapıyorum ağzımı. Her an dilimden dökülecek gibi ne olduğum ne hissettiğim. Şartlara göre köle olmak ağrıma gidiyor. Gün yüzü görmek istemiyorum. Çeşitli yiyecekler ve giyecekler mutlu etmiyor. Reddetmek istiyorum bana verilen kimliği, Elif’in tüm imkanlarını. (Akıllar karışmasın sıradan şartlara sahibim ama bunlar dahi lüks geliyor.) köle olmasaydım, tam olarak ne anlam taşıdığını bilemeden üzülecektim uzaktan uzağa. Şimdi ise, kimlikler ve roller fena karıştı. Misafir gidene dek emir/ceza alamamak, köle beni sakin tutmak zorunda kalmak… Kontrolü sağlamak ve isyan etmemek ne mümkün. Bu düşünceler nasıl da huzursuz edici. Ne buradaki köle Elif gerçek ben, ne de mevcut yaşantımdaki Elif benim… Nerden baksan tutarsızlık.

Yazdıklarımdan pişman değilim ama terbiyesizlik olarak görüyorsanız kusuruma bakmayın. Ağır gerçekler…

köle Elif
köle Elif (@koleelif)
1 yıl önce

Hasta değilim, iyi de değilim.
Yaram yok, yaram var gibi canım acıyor.
Sebebi yok, ağlamak istiyorum. O kadar imkansız görmüşüm ki, köle yolunda ilerlediğimi hala idrak etmekte zorlanıyorum. Rüya gibi… İçine doğduğum şartlar şimdi o kadar rahatsız edici geliyor ki… Huzursuzum. Uyumsuzum. Küçük bir insanım ama içim içime sığmıyor. Boyumdan büyük şeyler hissediyorum ve yaşıyorum. Haddim değildi belki, değerli kabul edildim muhteşem bir insan tarafından. İmrendiğim, yerinde olmak istediğim kimse yok. Hiçbir mevki böyle mutlu edemez. Eğitimini aldığım mesleğimi yapabilir miyim bilmiyorum. Başka bir işe yönelsem hakkını verebilir miyim bilmiyorum. Ne bir işe, ne bir kıyafete ne de bulunduğum ortamlara… Hiçbir yere ve hiçbir şeye ‘işte budur’ diyemiyorum. Katıldığım bir seminerde konuşmacı; ‘Son 3 ayda yaptığınız işleri düşünün. Sizi mutlu eden her ne ise, onu yapmaya devam edin. ‘ demişti. Ben de hem o an hem de sonraları düşündüğümde, köle olmaktan başka beni mutlu eden bir şey bulamadım. Dışardaki tüm o koşuşturmalar, hırslar anlamsız benim için. Adıma şiirler yazılsa, şarkılar veya filmler yapılsa bir emir, bir ceza kadar ehemmiyeti olur mu ki… Esasında zor şartlar altında köleliğimi yaşıyorum. Tek bir kolay tarafı yokken, herkese ve her şeye rağmen bu yolda giderken yetinmeye çalışmak koyuyor en çok. Olduğu kadarı ile yetinmek… Tek bir hayat ve üstlendiğim onlarca rolüm/sıfatım var. Birçoklarının ‘keşke’, birçoklarının ‘burun kıvırdığı’ yaşamım ve şartlarım var. İlk kez ölümsüz olmak istiyorum. köleliğin sonunun geleceğini bilmek/düşünmek, yolun ortasında kamyonun son sürat üzerime geldiğini bile bile öylece beklemek gibi…

https://youtu.be/qbU8cgW5Y_Q

Sondaki kısım…

Yürüyorum / hızlanıyorum / koşuyorum /çıkıyorum / iniyorum / haykırıyorum /havlıyorum / uluyorum / çağırıyorum / feryat ediyorum / hızlanıyorum /yavaşlıyorum / batıyorum / atik oluyorum / kuruyorum / yürüyorum / uçuyorum / görüyorum / görmüyorum / tökezliyorum / sarı oluyorum / yeşil oluyorum / mavi oluyorum / yarılıyorum /hıçkırarak ağlıyorum / susuyorum / yoruluyorum / acıkıyorum / düşüyorum / kalkıyorum / koşuyorum / unutuyorum / görüyorum / görmüyorum / hatırlıyorum / işitiyorum / görüyorum / sayıklıyorum / halüsinasyon görüyorum / fısıldıyorum / haykırıyorum / yapamıyorum / inliyorum / çıldırıyorum / yoldan çıkıyorum /azalıyorum / çoğalıyorum / düşüyorum /yükseliyorum / alçalıyorum / kanıyorum / ve bayılıyorum

Mahmud Derviş (Zar Atan Adam şiiri’nden)

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
70
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x
()
x