loader image

köle Konuşuyor 2

köle konuşuyor 2
İletişimden ve zaman zaman yorumlarda karşılaştığım temel iki soru var. Efendi’ye nasıl ulaşılır? köle nasıl bulunur? Sorularınıza kesin ve net cevaplar vermeyi çok isterim. Üzerine bir de faydalı olup çözüm getirebilsem benden mutlusu olamaz. Efendi ve kölelerin birbirine nasıl ulaşacakları her iki taraf için de büyük bir sorun.

Kimbilir

Her zamanki gibi değilsindir. Standarttan uzaklaşıp farklı bir yola evriliyorsundur. Belki arada kaldın, belki taşlar yerine oturdu. Her iki şartta da daha fazla tek başına olmaz. Düğümlerinin çözülmeye, karışık duygu ve düşüncelerin bir düzene ve anlamlandırılmaya muhtaç. Seni işleyecek birine ihtiyaç duyarsın. Seni anlasın, yol göstersin, güvenle teslim alsın, canını yakarken gözünden sakınsın istersin. İstersin ama açık bir yara gibi gizli tutarsın. Kalbinden dilersin, takma bir isim altında farklı mecralarda seçilmeyi beklersin. Seni suistimal etmeden kullanacak doğru Efendi ile yolun bir kesişse. Kendini de bir ispat edebilsen. Boncuk boncuk terlersin, korkarsın, heyecanlanırsın. Hata yapmaktan ve zarar görmekten korkarsın. Yalnız, ruhun sıkışır ve korkularına rağmen bir adım atmadan duramazsın. Ne yapacağını bilemezsin. Nerede ulaşılır, nerede karşına çıkabilir? Kimbilir!

Efendi’ye nasıl ulaşılır?

Uzakları yakın eden, günlük hayatta karşılaşma olanağı olmayan insanları bir araya getiren en bilinen yöntem internet. Çokluğun bir çeşitlilik mi, kolaylık mı ya da karmaşıklık mı olduğunu tam çözemediğimiz platform. Nereye ne yazılır ve nasıl ulaşır sorusunun kesin ve güvenilir bir cevabını vermek kolay değil. Günlüğümde ‘Tanışma’ bölümü hizmetinizde. Fakat, kimler nasıl insanlarla karşılaşabilir bilemiyorum. Teminat veremiyorum ne yazık ki. Başka bir yer, yol veya yöntem (çok üzgünüm) bilmiyorum. Herkesin ihtiyaçları, beklentileri, şartları ve içinde bulunduğu gündelik yaşamı kendine has. Bu sebeple tavsiyeler faydasız. Sizlere Efendi’ye ulaşmak kadar elzem bir konudan bahsetmek istiyorum. Devamlılık istiyorsanız her iki farklı hayatın temelini titizlikle düzenleyin. Denge kurmanız, rutin bir şekilde vakit ayırabilecek misiniz iyice emin olun.

Ben neler yaptım neler yaşadım?

BDSM nedir?

Efendi/köle kimlerdir?

Böyle böyle ne varsa internette karşıma çıkan her ne varsa okuyordum. Efendim’in kölesi olan, ‘Nar Pınar Ezgim‘ in blog sayfasına denk geldim. Okuduklarım beni önceleri ürküttü, bir dönem BDSM’den uzaklaştım. Bana göre değil deyip unutmaya karar verdim. Sonraları bir şey beni geri çağırdı. Ne kadar aklımın derinlerine ittiysem, o kadar kararlı bir şekilde istemeye hissetmeye başladım. Efendim, kendi çevremde bu tür bir ilişki yaşamamı tavsiye etti. Bu sebeple, kendisine direkt olarak kölesi olma ihtimalimi dillendiremedim. Bir süre beklentisiz, umutsuz ama inatçı yazışmalarla günler geçti. Bir gün, köle olmayı çok istediğimi ama pek mümkün görünmediğini tekrar ettiğimde, “Kendini olduğu gibi anlat ve Efendi bul!” dedi. Belki emretti, aslında ben öyle algılamak istedim.

Vakit kaybetmeden yine bir blog sahibi Efendi ile, (ortada ve bilinen biri güvenilir olacağına kendimce kanaat getirip) mail’den iletişime geçtim. Duygu ve düşüncelerimi anlattım. Dönüş aldığım zaman çok heyecanlanmıştım. Tüm samimiyetimle kendimi doğru ifade ettim. Eminim. Fakat, Efendi’nin benimle ilgili tasarrufları kalbimi sıkıştırıyordu. Ben, Efendi profilini gözümde yüceleştirmiştim. Kendisi bu görüşümü yerle bir etmeye başladı. Yine de yanılma payım vardır dedim ve Efendim’e konuyu anlatıp yardım istedim. “Derhal tüm bağlantılarını kopar.” demesiyle o gün her şeyi sonlandırdım. Hayal kırıklığımla ben hızla boşluğa düştüm. Evde hastalanmış ruhumla şoku atlatmaya çalışıyordum. Birkaç gün sonra Efendim ne durumda olduğumu öğrenmek için mail gönderdi. Ve çok şükür ki, o günden bu yana Efendim beni bırakmadı.

İlk kez paylaştığım bu ilk adımlarımla söylemek istiyorum ki, kolay değil. Herkese uygun bir formül ne yazık ki yok. İlk seferde olmayabilir. Yanlış Efendi ve yanlış deneyimler maalesef çok olası. Yalnız, bu sizi umutsuzluğa sevk etmesin ve vazgeçirmesin. Hayatın doğal akışı içindeki fırsatları en iyi siz keşfedip değerlendirebilirsiniz. Benim şartlarım ve olanaklarım kimseden daha elverişli değil. Başıboş yaşamıyorum. Herkes kadar ailemden ve toplumdan çekincelerim var. Sonuçta hiç kimse hiçbir şey Efendim’e kölelik yapmamı engelleyemedi. Ben çok sağlam, çok gözü kara veya cesur biri değilim. Efendim, her zaman ve durumda yanımda oldu. Efendim’in hayallerimin çok çok üstünde olması benim en büyük şansım.

Efendi köleyi nasıl bulur?

Bu konuda köle sıfatıyla konuşmak haddim değil derken, bir yandan da danışan Beyefendi’leri yanıtsız bırakma saygısızlığı arasında gidip geliyorum. En azından köle bakış açısıyla birkaç kelam etmek işe yarayabilir.

Bana göre kölenin Efendi’ye ulaşmasından daha kolay sizin bir köle bulmanız. Çünkü, esas olan siz’siniz. Kuralları siz belirliyor, kararları siz veriyorsunuz. Buna göre, doğru olmayan bazı yöntemler yüzünden yanlış davranılıyor. Ve köleler size yaklaşamıyor, kaldı ki varlığını belli edemiyor. Efendi, ciddi olmakla kaya gibi sert olmayı karıştırmamalı. Kararlı olmak tehditkar olmayı gerektirmiyor. Ne kadar çok şiddet ve ceza, o kadar iyi Efendi demek değil. Biraz ılımlı olursanız, köle adaylarınız size yazmakta ürkek davranmayacaktır. Ve en önemlisi bana bazen, “Senin gibi kölem olsa.” diyorsunuz ya, işte bu köleyi yoktan var eden Efendim’in rehberliğini baz alın. Efendim’in beni nasıl yola getirdiği, nasıl teslim aldığı, cezalandırması ve şefkatinin beni nasıl kendisine kul köle yaptığı günlüğümün her yerinde yazıyor. Efendim’in görüşünü dikkate alıp kendine yön veren Efendi, benim gibi değil benden iyi bir köleye sahip olacaktır.

Efendim’in yolu herkesi hayallerine ve mutluluğa ulaştırır şüphesiz.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
15 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Herkes aradığını bulur umarım

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Efend1i
10 ay önce

Umarım. Ben de, kendi adıma istercesine samimi ve içtenlikle herkes için diliyorum.

muratkole
muratkole(@muratkole)
1 yıl önce

inşallah bir gün bende uslu bir köle olurum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   muratkole
1 yıl önce

İnşallah… O gün gelip köle olduğunuzu haberdar ederseniz, sizi tebrik etmek isterim.

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
1 yıl önce

Güzel soru cevap olmuş. Teşekkürler..

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

teşekkürler bu değerli yazı için

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

Çok güzel soru cevap olmuş ağzınıza sağlık..?

Deniz
Deniz
2 yıl önce

Güvenilir bir platform var mı ? Ben bulamıyorum.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Efendim’in hakkı ödenmez. Tüm emek Ona ait. Yüzümdeki tebessüm ve vücudumdaki izler her şey o kadar gerçek ki. Hiçbir şey kamera için yapılmıyor. Yaşanları size yansıtmak için sadece bir araç. Günlüğüm en saf ve katıksız haliyle yaşadıklarımdan ibaret. Bu muhteşem!

isimsiz
isimsiz
2 yıl önce

Merhaba. garip bir olay baiıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum. Bir kız kölem olmak istiyormuş ne yapabilirim ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   isimsiz
2 yıl önce

Merhaba, ne yapacağınıza en doğru siz karar verebilirsiniz. Biraz iç güdüsel hareket edilmesi gereken bir durum. Önemli detayları netleştirirseniz yönünüzü tayin etmek zor değil.
*Siz istiyor musunuz?
*Hazır ve emin misiniz?
*Her iki taraf ne yapacağını veya ne yapmayacağını az biraz biliyor mu?
*O kişi isteğinde samimi mi?
*İstekleriniz ve duygularınız yakın mı yoksa farklı mı?
Gibi sorularla kendinizi ve karşınızdaki kişiyi yoklamak ne yapacağınıza karar vermenize yardımcı olacaktır.
Sonuçtan bizi de haberdar edersiniz seviniriz.

Anonim
Anonim
2 yıl önce

İkinci bir köle istiyoruz elifin yanına bir köle daha bir emir iki itaat bunu çok kez söyledim ve daha devam edeceğim. Atık iletişim problemini çözün diğer köleleri göz ardı etmeyin sizin sopanızın altına yatacak çok köle var eminim birtane daha olsa birşe kaybetmessiniz aksine daha çok rabet görür SAYGILARIMLA..

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
2 yıl önce

Saygıdeğer Anonim Kişi, ilginiz için teşekkür ederim. Keşke bu kadar istek dolu bir yazının yazarı anonim olmasa derim ama beklentiler çok karmaşık bir olay.
 
Burası köle Elif’in blog sitesi. Dikkatinizi çekerim hiçbir yerde MasterDaPain’in köleler hanesi diye bir satır bile geçmiyor. Benim diğer kölelerimle iletişim sorunu olduğunu da yeni öğrendim. Tam ne istediğinizi anlamıyorum ama size bazı özetle kafanızı karıştıran konulara benim yanıtımı okuyun.
 
Buraya Elif’den başka bir köle katılmayacak. Misafir olacak ama kesinlikle Elif’in yeri Elif de kalacak. Diğer kölelerimin çoğu böyle bir projeye katılmak istemiyorlar. Bende zorlamıyorum çünkü bir blog projesi gönül projesidir. Herkes tutup da hayatını 7 kat yabancı insanlarla paylaşmak istemeye bilir. Tutun ki Elif burada en mahrem durgularını, hislerini, yaşadıklarını ve görselleri paylaşıyor.
Bunu buradan kaç kişi yapabilir? Sizin iletişim problemi sandığınız bambaşka bir şey. Bizim toplum henüz bir BDSM felsefesine ile kültürüne hazır olmadığı için herkes ve özellikle kadınlar korku ve gizlilik içinde hareket ediyor. Ve buna rağmen ben ve benimle hareket edenler çok yürekli hareket ediyorlar. En güzel örneği Elif’dir.

Asdfgh99
Asdfgh99(@asdfgh99)
2 yıl önce

Siteye rastgele girip yeni paylaşım olduğunu görmek çok güzel? fotoğraflarla paylaşımları destekler misiniz?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Asdfgh99
2 yıl önce

Günlüğümde bir paylaşım olmadığında dahi uğrayan siz ve vefakar tüm takiplerimizin varlığı beni onurlandırıyor. Ben, bazen ihmalde bulunuyorum. Yorumlara yanıtta gecikiyorum veya gözden kaçırıp hepten selamsız bırakıyorum. Özür dilerim. Ama insanlar kendilerini sık sık burada buluyor. Sakin bir yere gidip nefeslenmek gibi. Ya da yemekten sonra yenen tatlı misali keyfine keyif katmak için. Anlaşılacağı yerde bulunup, günlük yaşamın içinde saklamak zorunda kaldığı iç dünyasını günlüğümde dile getiriyor. Tanışmıyoruz ama anlıyoruz birbirimizi. Ben galiba biraz o yalnız ve zor zamanları unutup yaşadığım ve olduğum şeyin büyüsü ile bencilleştim. Kusuruma bakmayın lütfen. Efendim bu durumdan ötürü gerekli tüm uyarılarda bulunuyor. Ben de sizin yorumunuzu fırsat gördüm ve özeleştiri yapıyorum. Geppetto bile iyi çocuk olsun diye Pinokyo’ya bu kadar emek sarf etmemiştir herhalde. Fakat sonunda ben de iyi bir köle ve misafirlerime karşı iyi bir ev sahibi olacağım. ?

Last edited 2 yıl önce by köle Elif

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
15
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x