loader image

Cinsel Eğitim 2 – Ucuz Orospu

Ucuz Orospu ve Mahrem Cinsel Eğitim yazımın ikinci bölümünde size ucuz orospu olmanın gururunu anlatmak istiyorum. Efendim bana her insanın ne kadar değerli olduğunu anlatırken, orospuları bile üstün tutar. Başlarda anlamıyordum ama anlattıkça tamamen bakış açım değişmişti. Belki bundan dolayı Efendim’in orospusu olmayı çok seviyorum. Orospu olmanın eğitimi ağır. Derin manaları var. Tabuları yenmek gerekiyor. Adeta kendinle savaşıyorsun. Ve her nedense hoşuna gidiyor. Ucuz orospu olmaksa beni çok derinden etkiledi. En unutulmaz köle ve en orospu görüldüğüm an bu andı.

Ağzım dışında tüm deliklerim dolu. Bacaklarımı açtığımda kendimi savunmasız hissediyorum. Ani hareketler ve bir şeylerin sokulması huzursuz ediyor beni. Fobi denebilir buna. İlk defa bu kadar sınanıyorum şu vaziyette. Neden böyleyim anlam veremiyorum bir türlü. Neyle karşılaşsam hep sıkıntılı taraftan bakıyorum. Amımda vibratör var ve ben fobi falan zırvalıyorum. Efendim vibratöre dokunmamı emrediyor. Ne kadarı içerde anlayabiliyorum. Bu müsade beni rahatlatıyor. Ardından titreşime alıyor ve benim kendi içimde bir şeyler yaşamama ve alan ve zaman tanıyor. Bense, kalçamı yatağa bastırıyorum. Bacaklarım bağlı olmasına rağmen ağrıyor. Açık tutmam şartıyla Efendim bağları çözüyor.

İçimden kocaman bir şey çıktı

Bir orospu olarak en özel andayım. Fakat, haz alacağım yerde kasıyorum kendimi. Kendimi bırakmayı keyif almayı, hatta Efendim’e ceza pahasına vibratör yerine beni siz sikseniz keşke diyebilsem. Vibratörün gıdıklaması hissetmek bile benim için büyük aşama. Bir ara Efendim, vibratörü çeviriyor. Elim amıma gidiyor ama dokunamıyorum. Duygularımı keşfetmek ve olması gerektiği kıvama erişmek için vibratörle fazla vakit geçirmem gerekiyor. Artık çıkarıyor Efendim. Boyutunu bilmesem içimden kocaman bir şey çıktı sanacağım. Korkak köle.

Sesler duyuyorum. Efendim konuşmuyor. Kulaklarımla duyup anlamaya çalışıyorum. Bir şişenin kapağının açılma sesini duyuyorum. İrkildim! Ve tabi hemen kuruyorum. Zeka seviyemi ele veren kısmı açıklıyorum. Efendim’in amıma şişeyi sokacağını zannediyorum. Hatta şişenin kapağı üzerindeyken. Kenarları beni kesmez mi acaba diyorum. Geri çekilirken kesin yırtar geçer!

Karamsar bir korku yaşamıyorum

Göremediğim için korkuyorum. Ne kadar büyük? Ne kadarı girecekti? Sanki tüm bunların önemi varmış gibi. Efendim ne isterse yapardı. Saçmalıyor muyum derken, Efendim şişenin ağzını amımda gezdiriyor. Sahiden şişeyi alabilecek miydim? Bacaklarımı kısıyorum. Efendim, ‘aç bacaklarını’ diyor ama elimde değil. Öyle kaldım bir an. Sağ bacağımın iç kısmına eliyle vuruşunu ve çıkan sesi unutmadım. O bacaklar açıldı. Bir sallanmayla şişedeki sıvı amımdan içeri gitti. Neydi ki bu sıvı. Su? Gazoz? Bilmiyorum. Yakıyor, galiba asitli. İçinde biber salçası mı karıştırdı Efendim? Her şey olabilir. Düşündüğüm hiçbir şeyde! Altında ateş yakılmış av gibi bağırıyorum. Efendim halime gülüyor. Tekrar bir dalga geliyor. İlk an, yanma ve hemen ferahlatıcı bir etkisi var. Bütün vücudumu etkiliyor. Boğazımda algılıyorum serinliği. Denizde çırpınıyor gibiyim.

Sıvı geri gelirken yakıyor, ısırıyor amımı. Kasıklarım, bacaklarım ve kalçamın altı ıslanıyor. Asit zerreleri minik minik patlarken gıdıklıyor. Karamsar bir korku yaşamıyorum. Şaşkınlığı üzerimden atamamış olmam önemli değil. Bir kez daha yaşamak istiyorum. Hoşuma gidiyor. Meraklandım. Çok geçmeden yeni bir dalga altındayım. Lezzetli yakıcılığı beni yatakta kıvrandırıyor. Hafızamdaki en kalıcı detayı da o yakmasıdır. Çığlık ve gülme esnasında içimde kalan sıvı azar azar dışarı çıkıyor. Efendim gözlerimi açtırıp ne olduğunu gösteriyor. Köpüklü şarapmış!

Gerçekten mi, hiç beklemiyordum. Aklımdan geçmesine engel olamadım. Ben şarabı ziyan etmiş olabilir miydim? Benim için değer miydi? Efendim bana farklı ve güzel duygular yaşatmak için şarabın yarısını feda etmişti. Şarabı kendimden üstün görmüştüm o an. Oysa ki, Efendim eğer regli olmasaydım, şişede kalanını içebileceğinden söz ediyordu. köle olarak ne kadar şanslıyım kestiremiyorum artık. Efendim’in hissettirdiği duyguların ucu bucağı yok.

kölelik psikolojisi

Efendim içerde beni bekliyordu. Kımıldadıkça damla damla akıyor şarap ve yakıyor. Yavaş yavaş yatağın ucuna geldim ama kalkamıyorum. kölenin amı tutmuyor. Havluyu altıma alıp paytak yürüyüşlerle Efendim’in yanına gittim. Halim ikimizi de gülümsetiyordu. Benim yerimde başka biri olsaydı, başka türlü bir zevk yaşayacağını öğreniyorum. Bende kendimde bu eksikliği bildiğim için şaraba öyle baktım. Yoksa, benim için rüya gibi bir deneyimdi. kölelik psikolojisi ve her daim acı olacağı düşüncesi zaten zayıf olan algılarımı daha çok kapattı. kölenin mutlu olma hakkı yok diye nereden öğrendiysem!

Efendim tüm kalıplarım dışında. Şarabın her damlası için teşekkür ederim Efendim. İnanıyorum, içimdeki küçük orospu bir dahaki sefere, o her damlanın tadını amından alacak. Ve Efendi’sinin elinden bu zevki de yaşayacak. Benim Efendim acının Efendisi olduğu gibi mutluluğun da Efendisi…
Son damlalar gaz ile çıktığı için yerimde duramadım artık ve regli olmamdan dolayı da, Efendim’den izin alarak banyoya temizlenmeye gittim.

Büyük anal plug’ı alabiliyorum

Döndüğümde anal plug’ı değiştirme zamanı gelmişti. Masada karşılıklı oturuyorduk. Efendim, sandalyesini biraz geri alıp beni yanına çağırdı. Hemen önünde, masanın altına doğru eğilmem için beni yönlendiriyor Efendim. Alanım dar, benim açımdan orta anal plug’a geçiş de ayrı stres ve duruşum da köpeksi. Ellerim yerde kıçım havada. Yapman lazım köle! Küçüğü çıkacak, ortancası girecek. İşte hepsi bu kadar. Birkaç saniyede çıkarıyor Efendim. Diğerini sokuyor. Efendim’in eli de çok hafif. O yüzden kolay olup bitiyor. Efendim, esnekliğimi fark edince, vakit kaybetmeden en büyüğü ile devam edelim istiyor. Benim kendime güvenim yok ama Efendim yaparsın diyorsa, yaparım. İçten içe tedirginim ama, ‘Siz nasıl isterseniz Efendim’ deyip siyah ve büyük anal plug’ı alabiliyorum.

Kendime inanamıyorum ama kaldırabiliyormuşum ben de. Korktuğum kadar yokmuş. Saniyelik sıkışma hissinden başka bir şey değilmiş. Ne çok korkularım var. Ödleğin tekiyim anlıyorum. Bir şeye de gözü kara şekilde atlayıversem ne olur yani. Hep bir endişe. Nereye kadar! Efendim yanımda işte. Ondan başka güven ve garanti verici ne olabilir. İlla yaşayarak kabullenecek bu köle. Sanki başka karşılaşabileceğin alanın var! Sanki merak etmiyorsun! Sen burada gerçeksin. Yalnız, Efendim’in bana daha doğrusu kıçıma güvenerek orta boy dan hemen büyük boya geçişi bana çok iyi gelmişti.

Beni sikmeniz için yalvarabilirim

Yaklaşıyorum galiba. Bu aşamadan sonrasında Efendim beni götümden sikecekti. Zaman geçtikçe sabırsızlığım da artıyor. Hiç olmamıştı. İlk kez öyle sikilecektim. Nasıl olur, neler hissederim acaba. Daha bir ait olacaktım şüphesiz. Efendim’den önce sabırsızlanmak bir kenara dursun, bunu yaşamayı hiç planlamamıştım. Efendim’in emri ve zevki söz konusuysa bedenim istediği yerde ve zamanda hazır.

Sohbet sırasında ve takip eden seans zamanlarında boyutu önemli olmamakla birlikte anal plug unutup devam ediyorum. Büyük ama tatlı bir oyuncakmış. Çıkma zamanı geldiğinde sanıyordum ki, Efendim beni sikecek…

Günün yorgunluğunun ardından kaldıramayacağımdan belki, regli oluşumun da ayrıca ağrı yapma ihtimalinden dolayı da Efendim, bugün olmayacağını söylüyor. Azıcık rahatladım ama gerçekten Efendim’e bu türden ilk kez orospuluk yapacağım için çok heyecanlıydım. Biraz içim burkuldu. Yapabileceğim bir şey yoktu. Demeliydim ki, Efendim ben hazırım ve beni sikmeniz için yalvarabilirim. Acısın Efendim. Nasıl olsa geçecek. Hatta yalvarsaydım keşke. Aklım başıma sonradan geliyor. Efendim, bedenimi ve sınırlarımı en iyi bildiği için uygun gördüğü zaman olacaktı. Elindeyken kölesinin her halini gözeten Efendim. Siz çok büyüksünüz ve çok iyisiniz. Teşekkür ederim Efendim.
Orospuluğun bir yolu yok. Ne de olsa üç delik orospusuydum Efendim’in. Ağzım ne güne duruyordu. Gün içinde bir tek yorulan ben değilim elbette.

Sen Efendi’nin orospususun

Kesinlikle Efendim benden daha çok yoruluyor, bir sürü şey düşünüyor. Biraz keyif zamanı. Efendim, yatağında uzanıyor. Ben de yatağa çıkıp, yaklaştım. Dizlerimin üzerinde durdum. Efendim, orospusunun ağzını sikerek hizmet alacaktı. Çamaşırını indirirken çok masumca ve narin davrandım. Ama niyetim tam orospuluk. Efendim uzanırken daha rahat yapabildiğimi biliyor. Genizim yanmıyor. Zevkini yaşayacakken, beni de düşünüyor. Kaçıncı kez orospuluk görevimi yerine getiriyorum. Sayısını kestiremiyorum artık. Bu beni çok mutlu ediyor. Efendim’in malı olarak, Ona hizmet içinde olmak beni köle olarak tamamlıyor. Öncekilerine göre yapmam gerekeni biraz daha iyi biliyor ve hareketlerim Efendim’in de yönlendirmesiyle ağzımı çalıştırıyordum. Ellerimle de dipten yukarı doğru oynuyordum.

Keşke Efendim kalkıp beni sikse. Regli olmamın etkisi ve gün içindeki diğer seansların yoğunluğu nedeniyle bugün hiç sikilmediğim aklımdan geçiyor. Üzülüyorum ama diğer yandan ise, hiç olmazsa bunun eksikliğini hissediyorum ya, bunun farkında olmak ve aslında Efendim tarafından sikilmeyi isteyebildiğim için kendime dair umut ışığıdır bence. Ne de olsa, dişilik konusunda gerilerdeyim. Ağzımın sikilmesi günün sonunda hediyem. Ağzım ağrıyor ama hızlı da olmalıydım. Zorlanmadan olmazdı. Ben bu düşüncelerdeyken, Efendim’in proteinleri ağzıma doluyor. Fani bedenimin refleksini kontrol etmeye çalışarak yutuyorum hepsini. Bittiğinde başımı yukarı kaldırıyorum ama başım önümde. Efendim’e bakamıyorum. Kalkamıyorum üstelik. Nedir bu utangaçlık hali. Sen Efendi’nin orospususun.

Adım ucuz orospu

Üstümü giyinirken henüz iç çamaşırlarımlayken, Efendim yanıma geldi ve diz çökmemi emretti. Şaşkın ve tebessümle yere oturdum. ‘Ucuz orospu olmanın bedeli’ dedi ve yüzüme tek haneli parayı attı. Yerden topladım. Aklıma gelmezdi hiç böyle bir şey. Daha o an gözlerim doldu. Evet, orospuluk yapmıştım. Ama ‘ucuz orospu’ olmak daha ağır geldi. Kendimi gerçekten aşağılık ve berbat hissetmiştim. Kendimi bıraksam, oracıkta içimi çeke çeke ağlamak isterdim. Gerçek orospular görse halimi pek eğlenirlerdi sanıyorum. Onlardan çok alt seviyedeydi yerim. Adım ucuz orospu ve aldığım bedel alay konusu edilebilecek türdendi. En unutulmaz köle ve en orospu görüldüğüm an bu andır…

Efendim’e teşekkür edip giyindim. Efendim’in bu hareketi bana kölesi ve orospusu gördüğünün farklı bir ifadesi. Aslında, belki garip ama gururlanan bir tarafımı da keşfettim. Allak bullak olmuş bir zihinle yola koyuldum. Sabahtan akşamın o saatine kadar su dışında hiçbir şey yiyip içmemiştim. Bir büfeden sandviç aldım. Yanımda da Efendim’in buzdolabından izinle aldığım meyve suyum vardı. Hafif yüksekçe bir betona köpek gibi oturup karnımı orada doyurdum. Yanımdan toplu taşımadan inen onlarca insan gelip geçiyordu. Başım dik ama hepsinden düşük olduğum ve en önemlisi de Efendim’in şanslı köpeği olduğumun farkındaydım. Ucuz orospu olmam sayesinde o akşam karnım doymuştu.

Başta beni hüzünlendiren bu yeni özelliğimi sevmiştim. Ben ucuz ama Efendim’in orospusuyum…

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

35 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

luffy16
luffy16(@luffy16)
1 yıl önce

çok kalite işler bravo

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Böyle kaliteli yazılarla devam etmelisiniz

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Kesinlikle kaliteli yazılar. Neden bu yazıları birleiştirerek bir hikaye hatta roman denemiyorsunuz. Filmi de yapılabilir belki.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bodrumflyer
1 yıl önce

Teşekkürler. Günlüğüme ülkemizden erişim engeli var ne yazık ki. Hal böyleyken kitabın ve filmin önü açık olmaz maalesef.

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
1 yıl önce

Foto ve video olsaydı keşke emeklerinize sağlık

Subspaceland
Subspaceland(@subspaceland)
1 yıl önce

Merhaba sitenizi ve sizleri yeni bulduğuma sevindim daha erken bulamadığım için üzgünüm

Aranızda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum felsefeye gönül veren herkese selamlar olsun
İçerik blog site tasarım Master and slave herşey ama herşey çok kaliteli ve çok profosyonel ne mutlu ki güzel ülkemizde bdsm felsefesine ruhunu veren kaliteli insanların olması belki çok çok az ama sizleri gördüğüne gerçekten çok sevindim

masteryi
masteryi(@masteryi)
1 yıl önce

Güzel bir içerik, en çokta hissedilen kaygılar çok güzel aktarılmış.Öncelikle elinize sağlık bu içeriklere biraz daha fotoğraf eklerseniz çok daha hoş olur.

valandil
valandil(@valandil)
1 yıl önce

 ?  ?  ? 

Baydusperisi
Baydusperisi(@baydusperisi)
2 yıl önce

Keşke fotoğraf ta olsa

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Güzel içirik. Fotoğraflarla desteklenmesini beklerdim

Adad
Adad(@adad)
2 yıl önce

Cok iyiydiniz ?

mavili4664
mavili4664(@mavili4664)
2 yıl önce

Harika bir yazı daha teşekkürler elif

avicii33
avicii33(@avicii33)
2 yıl önce

Harika bir blog.Yazı için teşekkürler.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

Kesinlikle önce teşekkürlerimi sunuyorum masterdapain ve köle elif size deneyimlerinizi duygularınızı okumak paylaşmaya anlamaya çalışmak çok güzel oluyor insanın ufkunu açıyor tek bir sorum var çekinerek soruyorum bilmiyorum yanlış olur mu eğer öyleyse cevaplamayin lütfen ama regl olmaniz koleliginizi teslimiyetinizi o anki duygularınızı yani normal donemizle regl olduğunuz dönemdeki kolelliginiz ve duygularınız arasında nasıl bir fark oluyor acaba merak ettim teşekkürler

TRUSH
TRUSH(@trush)
2 yıl önce

(Efendim’in amıma şişeyi sokacağını zannediyorum. Hatta şişenin kapağı üzerindeyken. Kenarları beni kesmez mi acaba diyorum. Geri çekilirken kesin yırtar geçer.) Tatlı kaygılar. 🙂

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Harika bir yazı

Klb
Klb(@klb)
2 yıl önce

Siteyi Yeni buldum ve çok etkilendim tebrik ederim.

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

Kesinlikle ayakta alkışlanmalı bu şimdiye kadar bir ilk olarak site anlamın da devam etmekte emeğinize sağlık

deliyimben
deliyimben(@deliyimben)
2 yıl önce

Yine köle Elif için eğitim zamanı…kalemine içtenliğine ve samimiyetine sağlık Elif…tebrik diyorum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Efendim ne kadar büyükse ben o kadar düşük seviyedeyim. Farkındayım. Çünkü, insanı o psikolojiye sokmak, – mış gibi yaptırmaktan öte iliklerine kadar yaşamak ancak büyük ve kudretli bir Efendi’nin elinden mümkün. Alçaldığım anları ben de çok seviyorum. Üst üste zıt duyguları yaşatan Efendim’e itaat etmek, bunu istemek, bunu idrak edebilecek zeka kafi. Diğer her şey için Efendim’in varlığı yeter.

Falakasever27
Falakasever27(@falakasever27)
2 yıl önce

Başarılarının devamını dilerim elif mükemmel yazmışsın

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Falakasever27
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Mükemmel deneyim ve duyguları yansıtabildiğime çok sevindim. Keyifli okumalar.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
2 yıl önce

Erdem Bey, iyi ki sizde varsınız 😉 Yorumlarınız ve gözlemlerinizin sayesinde moral ve enerji veriyorsunuz. Benim katkılarım zaten bu günlüğün bir parçası olmamdan belli ama ben burada fırsat bulmuşken Elif’i ayakta alkışlamak istiyorum. kölem olarak değil, bir Türk kadını olarak tebrik etmek istiyorum. BDSM adına Türkiye BDSM toplumuna inanılmaz katkıları bulunuyor. Girişimleri çok yürek ister ve ondan daha çok, hislerini ve duygularını bu kadar açık bir şekilde sunmak. Umarım kendisi güzel BDSM içinde gelişmelere ve o içinde ki güzel kalbi daima güzelliklere vesile olur.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Efendim bu tatlı utangaçlığı bana yaşattığınız için size minnettarım. Güzel sözleriniz ile hem içim çoşuyor hem de duygulanıyorum. Her şeyi size borçluyum Efendim. Sizin yolunuzdan gidersem bir değerim olduğunu çok iyi biliyorum. Yoksa varlığıma hiçbir şeyi ispat gösteremem. Siz ışık oldunuz, yol gösterdiniz ve ben ayak izinizi takip ettim ve etmeye devam edeceğim Efendim.

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
2 yıl önce

Güzel çalışma olmuş bu tarz paylaşımlar video ve fotoğraf ile desteklense dahada olaya hakim oluruz . Birde aklıma gelmişken şule diye biri vardı bi projede ismi geçiyodu ondan bi haber çıkmadımı zehra hanımıda özledik . Elif kıskanma senin yerin ayrı 🙂 sen bizim için baş tacısın .

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Berkayy
2 yıl önce

Açık konuşmak gerekirse bu dönem çoklu insanlarla seans olması mümkün değil. Konuyla ilgili bazı projeler maalesef ertelendi. Artık bunun içinde Şule olur muydu, olacak mı sürpriz kalsın. Krizi atlattıktan sonra konuyla ilgili ilerlemeler olacak ama Zehra ile mümkün görünmüyor.

Bu yazıyla ilgili aslında video ve fotoğraf kayıtları var lakin onları yayınlamamız benim şahsi görüşlerimle pekişmiyor. Ben çalışmalarıma çıplaklığı ve erotizmi katıyorum. Hatta unutmayalım Roleplay ( http://www.koleelif.com/roleplay-falakayla-egitim/ ) gibi paylaşımlarda bu sınırlarımı zorluyorum. Orada anal plug çıkınca ve kuyruklu anal plug sokulunca kamera her şeyi gösteriyor ama yakın çekim yok ve direk porno tadı vermiyor. Daha çok BDSM içinde uygulamayı gösteriyor. Lakin cinsel eğitim yazı serisinde ki tüm kayıtları ne kadar işlesem de ve renk ile müzik oyunları yapsam da pornografik duracak. Bunu ne kendim, nede en başta Elif için isterim. kölem olduğunu bir tarafa bırakalım kendisi Türkiye de yaşayan ve işiyle gücüyle kendisine has bir hayatı olan bir kadın. Buna rağmen şimdiye kadar gösterdiği performans ve yürekliliği olağan üstü. Bunu zorlayıp, kendisine zarar vermek istemem. Yoksa bizim toplumun bu konuyla anlayışı başka olsaydı neden olmasın. Ama daha doğru dürüst BDSM kültürü olmayan ve icabında kısa eteğin bile namus tartışması yapılan toplumda maalesef mümkün değil.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Efendim çok teşekkür ederim. Çok heyecanlandım hakkımda yazdıklarınızı okurken. Benim tüm sınırım ve güvenliğim her zaman siz oldunuz. Malınızı dilediğiniz gibi kullanırken aynı zamanda gözünüzden sakınma hassasiyetinize hep hayranım. Bir an bile tereddüt etmedim, sizinle her şeye hazırım Efendim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Berkayy
2 yıl önce

Teşekkür ederim Berkay Bey.
Kıskanmak şöyle dursun. Gönlümden geçen şu ki, umarım benzer duyguları birlikte yaşayabileceğim kadınların sayısı artar. Hep bana, yalnız ben gibi bencil hislerden sıyrılıp paylaşınca artacak mutluluğa inanıyorum. Efendim’in henüz kölesi olamamışken nasıl karmaşık bir haldeydim, şaşkın ve yapayalnızdım çok iyi hatırlıyorum. Nerden ve nasıl geldiğimi unutmadım. Kimsenin öyle bir başına kalmasına gönlüm razı gelmez. Kendini Efendim’e kanıtlayan ve Efendim’in uygun gördüğü tüm kadınlara saygıda kusur etmem. Zaten başta Efendim aksi bir duruma müsade etmez ve yapacağım haksızlığın bedelini ödetir. Tek kölesi olmayacağım da hep söylenmiştir.

Yeri gelmişken açıkladığım bu düşüncelerim umarım üstüne alınan kadınlara bir nebze de olsa cesaret verir ve adım atarlar…

controlzone
controlzone(@controlzone)
2 yıl önce

Bu blog projesi gerçekten çok iyi ilerliyor. Elif kendini yazma biçimini de geliştiriyor ilk yazılara göre. İyi ki varsınız.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   controlzone
2 yıl önce

İyi ki sizde varsınız. Sizin gibi desteğini esirgemeyen insanların sayesinde burası daha da ilerleyecek.

xxxtentacion
xxxtentacion(@xxxtentacion)
2 yıl önce

bu günlerde sitenin boş kalmadığını görmek sevindirici

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   xxxtentacion
2 yıl önce

Bu zor dönemde elimizden geldiğince projeyi canlı tutmaya çalışıyoruz. Sonuçta her açıdan hepimize moral lazım. Bizde biraz katkıda buluna biliyorsak ne güzel. Tabi Corona bizi de zor duruma sokuyor ama zoru başarmak BDSM’in felsefesinde mevcuttur. Sizlerin destekleri ile güzel sözleriyle her şeyi başarmak mümkündür.

Ejrjfkfjfkf
Ejrjfkfjfkf(@ejrjfkfjfkf)
2 yıl önce

Ben hayatimda hic bu kadar iyi bir site görmemistim cok memnun kaldim cidden

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Ejrjfkfjfkf
2 yıl önce

Merhaba, o sizin güzelliğinizi bize böyle güzel yansıttığınız için minnettarız.

Tutku
Tutku(@tutku)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Siteyi güzel yapan asıl mükemmel Efendidir onw minnettar’ız

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
35
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x