loader image

Bir Kadının Ayağının Altını Öptüm

Bir Kadının Ayağının Altını Öptüm Sonunda yabancı bir kadının ayağının altını öptüm ama nasıl öptüm, hala inanamıyorum. Gelin beraber o günü gözümüzün önünden geçirelim.

Görevin verileceği kesindi. Nasıl olsa yerine de gelecekti. O sebeple, stresli olduğum kadar rahattım. Bazen aklıma geliyordu görevim. Düşünüyordum. Nasıl yaparım, nereye giderim, konuya nasıl girerim. Bir yerden sonra, görev gelsin öyle ya da böyle olacak deyip susuyordu iç sesim. Geçen hafta, Efendim konuşma sırasında emri verdi. Zaman zaman fikir olarak hazırlanıyordum göreve. Ama sakin ilerleyen sohbet arasında geleceğini hiç beklemiyordum. Şaşkın, ürkek ve kabul etmeliyim heyecanla konu ile ilgili detaylar netleştirildi. Bir süre sesim çıkmadı. Başarısızlık haberi vermek istemiyordum. Yalnız, hiç deneme dahi yapmamış olmak da ayrı bir ayıbım olacaktı. Sokağa çıkmalıydım.

Ayağınızın altını öpebilir miyim

O gün, bugünmüş. Şehir değiştirdim. Görevimi yapabileceğimi düşündüğüm mekan sayısı bakımından. Birinde olmazsa diğerine geçişte sorun yaşamak istemedim. Elbette tanınma kaygısı da taşıyorum. Birinci kuaföre girdim. İki kadın vardı. Önce, saçlarımla yaşadığım gerçek sorunumu anlattım. Gerekli yardımı aldıktan sonra, burada o uygun havayı hissedemediğim için teşekkür edip ayrıldım oradan. İlk denemede olsa şaşardım kendime. Gerçi öyle bir sınır da yoktu. Sayısız deneme de gerekse yapmalıyım.

Yeni bir yer aramaya başladım. Birkaç dakika içinde bulup içeri girdim. Yine iki kadın var. Saç konusunda konuştuktan sonra, görevin bilmeleri gereken kısmını paylaştım. Sizden bir ricam olacak deyip. Dikkatle dinlemeleri ve tavırları galiba burada olur dedirtti bana. ‘Ayağınızın altını öpebilir miyim’ der demez bir toparlandılar. Adeta görünmez oldum kadınların gözünde. Birinin telefonu tam o esnada çaldı ve görüşmeye başlayıp benden koptu. Diğeri de, arkasına yaslanıp telefonuyla oyalanmaya başladı. Israrlarım netice vermeyince teşekkür edip çıktım.

Tanımadığım birinin ayağının altını öpme

Keşke şu an telefonda ‘Efendim, bir kadının ayağının altını öptüm kuaförde’ diyebilseydim. Omuzum hafif öne düşmüştü. Keyfim kaçıyordu. Ricamın onlara ne zararı vardı? Neden reddediliyordum? Acaba hep böyle mi karşılanacaktım? Başkasının, hem de hiç tanımadığım birinin ayağının altını öpme eyleminin kendisi ile nefsim arasında bu kadar sorun yaşamamıştım. Hijyen, koku, kendimi ifade etmeye dair endişelerim ve ikna edebilme becerisi. Tüm bunları yeterince yaşayamıyorum bile. Yeni ve küçük bir yer görüp yaklaştım. Ses kaydını açtım. Hiçbir şeyin kurgu olduğunu düşünülmesini istemem. İyi ya da kötü bu benim, köle Elif’in mücadelesi.

İçeri girdim… Kuaförün sahibi olduğunu tahmin ettiğim hanım vardı içerde, bir de ben. Merhabadan sonra, saç konusunu açtım. Bu arada bir kadın daha içeri girdi. Hayır, çekinmiyordum. İki üç kişi daha gelebilirdi. Dönüşü yok. Ben görevimi yerine getireceğim. Saçım çok dökülüyor. 6 ay önce kestirdim ama uzayacak yerde sanki daha kısaldı. Yardımcı olmak adına bildiklerini paylaşıyorlar. Tavsiyeleri duyduğum mu vardı sanki. Birbirlerini tanıyorlardı galiba. Bir sabun muhabbetine girmesinler mi! Eyvah, bitmiyor. Geriliyorum. Asıl mevzuya gelemiyorum. Nihayet bir aralık bulup atlıyorum ortaya.

 

Ses kaydımı dinleyin.


 

Bir erkeğin ayağını öp

‘Sizden bir ricam var. Arkadaşım Şule ile, tanımadığım birinin ayağının altını öpme konusunda iddiaya girdik.’ Hani, ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmek gerek. Yapamayacağımız şeyleri söylememeli gibi felsefi bir yaklaşım da nerden geldiyse aklıma alladım pulladım ağzımdaki baklayı çıkardım. Ama nafile. İşin rengi belli olunca yine, ‘Olur mu öyle şey, hayır’ vs… Elimden dilimden geleni söyletip ikna etmeye çalışıyorum. Salonun sahibi, ‘Hayatta yapmam’ deyince müşteri olan hanıma yöneldim. Şaşkınlığını ve yardımcı olmak istediğini gözlerinden okuyorum. Ama biraz daha neyin ne olduğunu anlamak istiyordu. Kuaför kadın demek yerine, adını da bilmiyorum. Masmavi gözleri vardı. Mavi diyeyim Ona. Bir de nasıl ayinler çekmiş ki, bedduasını alan biri gözlerden oracıkta çarpılır. Kötü değil. Çok güzel ve etkileyici manasındadır sözlerim.

Neyse, Mavi epey tepki göstermeye başladı. Sakinliğini kaybedip, beni kovacak diye içten içe korkuyorum. Ki, haklı sayılır. Müşterisiyle ilgilenmek istiyor. Başka beklediği kadınlar da varmış. Zaman hepimiz için kısıtlı. Herkes kendi işini önemsiyor doğal olarak. Ben, belki birazdan belki şimdi diyerek kıvranıyorum karşılarında. Bir ara, bir erkeğin ayağını öp o zaman diyor birisi. Hangisi tam bilemedim şimdi. Küçük gözlerimi kocaman açmaya çalışırken anımsıyorum kendimi. Yok, hayır. Erkek olmaz diyorum. Mavi’ye direniş gösterirken, müşteri hanım iyi niyetli bakışlarını yakalıyorum. Mavi fırsat vermiyor. O da net tepkili olsa, ısrar etmezdim elbette. Kime teklif etsem, karşı tarafın eğlenceli bakacağını sanmıştım hep. Yanılmışım.

Ayağını öpmem için izin verdi

Müşterisinin de rahatsız olduğunu öne sürerek beni durdurmaya çalıştı Mavi. Biraz gerilim hissettim, bende gerildim haliyle. Son olarak, kendisi yapmayacağını söylerse gideceğimi söyledim. İstemiyor diye atılıyor ama benim gördüğüm hiç de öyle değil. Nihayet söz kendisine geldi. Ayağını öpmem için izin verdi. Mavi, elbette beklemiyordu. Mani de olmadı, sağolsun. Müşteri hanım, çorabını çıkardı. Peçeteyle silmek istedi. Önemli değil lütfen, gerek yok desemde dinlemediler. Sildiler biraz. Ayağın durumu ne olursa olsun öpecektim.

Kamerayı açıp verdim. Yere, ayaklarının dibine oturdum. ‘Şule iddiayı kaybettin’ derken yanlışlıkla kameradan çıkmış. ‘Geçmiş olsun’ sözü ile kayıt başlamış. Sonradan farkettim. Tekrar edebilir miyiz diyemedim açıkçası. Mavi’nin gözleriyle ve cımbızla bana işkence yapma ihtimalini göze alamadım. Ayağının altını öperken, bir boşluk mu desem, bir eksiklik mi bilemedim. Bir yavanlık vardı. Hayatımda ilk kez. Efendim’in ayağının altını öpmüştüm. Dolu doluydu. Kokusu, tadı ve dilime gelen güzel tadı. Ama bu kadının ayağının altını öpmek, sürpriz beklediğim paketin içinin boş olması gibiydi.

Biseksüel ilişkiden doğal arzu duyacağımı farkettim

Terlemiş olsaydı veya bir leke, kir olsaydı. Ne tat kaldı damağımda, ne koku kaldı burnumda. köleyim ben. Bu kadar basit olmamalıydı. Farkında olsun olmasın ezilmeliydim, aşağılanmalıydım görev içinde. Aslında tüm bunlar bir yerde de köleliğimi kutsayan durumlar. Zor olan değerlidir… Etkisi altına almalıydı beni. Asıl etki Efendim’den tabi ki. O, emir vermişti. kölesi olarak bu emri almıştım. Konumumun değerini biliyorum. Görev muhtemel kusurlu bulunabilir. Ancak, Efendim için yabancı bir kadının ayağının altını öptüm. Bu bir lütuf. Teşekkür ederim Efendim…


Blog siteye kayıt

Oradan ayrılmadan önce, verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diledim ve tekrar teşekkür edip oradan ayrıldım. Ben, ilk kez Efendim’in önünde diz çöküp ilk kez Onun ayaklarının altını öpmüştüm. Bu görev anında ve sonrasında bu durumu düşünüp, keşke dedim. Keşke Efendim’in ayağını öpmüş olsaydım. Özledim evet. Ayağının altını öptüğüm ikinci kişi. O kadın… Belki başka bir yerde başbaşa olsaydık. Küçük bir öpücük yerine, tabanlarını ve ayak parmaklarını yalamak isterdim. Neredeyse eminim ki, izin verirdi. Efendim’in daha önce söylediği gibi, uygun zamanda bir kadınla yakınlaşmam gerekiyor. Ona hizmet etmem, amını yalamam gerekiyor. Bu kadının, o kadın olmasını çok isterdim. Masum ama istekli kadın. İnsanın hemcinsine karşı olan farklı hislerin nasıl geliştiğini bir nebze anlayabildiğimi düşünüyorum. Bu tarz emirlerle, zorunluluktan ziyade biseksüel ilişkiden doğal arzu duyacağımı farkettim.

Efendisi’nin emri ile olsa da, önünde diz çöküp ayağının altını öpen beni unutma…

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
55 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Sahibe karakterli biri bulamamışsın ya

muratkole
muratkole(@muratkole)
1 yıl önce

bende denedim bunu çok güzel ayaklar denk geldi ve birisiyle arada bir görüşüyorum ayaklarını öpüp yalıyorum sanırım gizli bir sahibe kendisi söylemesede 🙂

suspus
suspus(@suspus)
1 yıl önce

hikayeleriniz baya iyi

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Elif’e verilen çok iyi bir görev devamını bekliyorum

feet254
feet254(@feet254)
1 yıl önce

hikayelerini okudukça okuyasım izledikçe izleyesim geliyor

axaxaaxx
axaxaaxx(@axaxaaxx)
1 yıl önce

oldukça iddali ve keyifli

Spectrum35
Spectrum35(@spectrum35)
1 yıl önce

Kendi açımdan düşününce boyle birseyin konusunu bile acamazdim heralde. Gerçekten inanılmaz cesaret ve mükemmel iş. Mavi belki seni düşlüyodur :))

Mercan03
Mercan03(@mercan03)
1 yıl önce

Herkezin kolay kolay yapamayacağı bir görev hakikaten helal olsun aynı görevi siz de uygun görürsesiz tabi gıdıklama versiyonuyla da çekebilirsiniz teşekkürler saygılar

Baydusperisi
Baydusperisi(@baydusperisi)
1 yıl önce

Çok ama çok güzel

Oscar001
Oscar001(@oscar001)
2 yıl önce

Gerçekten takdir edilecek cesaret keşke video biraz daha uzun olsaydı ve daha fazlasını yapabilseydin çok güzel olurdu

knight32
knight32(@knight32)
2 yıl önce

Çok cesaretli bir görevmiş, bunu başardığın için tebrikler?? Bizi çok farklı heyecanlara götürdün:) Bu tarz ilginç görevlerin ve itaatlerin devam etmesi dileğiyle…

Sunny
Sunny(@sunny)
2 yıl önce

 
 
 
 
  Videoyu izledim çok harika olmuş süresi uzun tutulsaydı süper olurdu.Birde bir kadın
bir kadının ayaklarının altında ezilme videosu çekilirmi .

hikmmet
hikmmet(@hikmmet)
2 yıl önce

Bu camianın en samimi ve en başarılı sayfası kalite ve gerçeklik konusunda başı çeken bir sayfa acaba kadının ayağını öpme videosu tekrar gelir mi gelirse ne zaman gelir çok teşekküler

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
2 yıl önce

Çok cesaretli bi görev senin için tebrik ederim efendine bağlılığını ortaya koymuşsun bence birde bi arkadaşının ayağının altını yalamalısın görev olarak

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Zor bir görev ve çok iyi fikir

Husyn2
Husyn2(@husyn2)
2 yıl önce

Yine elif ve yine hayran olunası bir içerik

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Görüntülü, ayrıntılı nice videolara Elif

hakankrblt
hakankrblt(@hakankrblt)
2 yıl önce

Çok zor bir görevi başarmışsınız daha nice görevleri de başaracağınızı tahmin edebiliyorum

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Başarılı bir çalışma bu tür videolar çalışmalar devam ettikçe inan dahada renk katacak tebrikler

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Muhteşem bir cesaret

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Elif gercekten bir ayak fetişsti mi yoksa efendisinden emir aldığı için mi?

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

Merhaba . Hem Efendinizi hem de aslında köle olduğunuzu kapalı bir şekilde başkaları ile paylaşmanızı sağlayan bir ceza/eğitim olduğu için bence harika bir yaı olmuş. Tebrikler hem fikir için efendinize hem de uygulayıp köleliğinizdeki ilerleme için Size.

Mighunter
Mighunter(@mighunter)
2 yıl önce

Çok heyecan verici bir video

h4k4n
h4k4n(@h4k4n)
2 yıl önce

Bir kadının ayağını öp görevini çok takdir ettim. Bunun gibi sosyal deney tarzında olan paylaşımlar gerçekten çok güzel. Kuafördeki bayana resmen ayağının altını öpeyim diye yalvarmışsın. Bunun gibi yeni görevler gelir mi acaba?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   h4k4n
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Emir belli. İllaki öpmeliydim. Aslında göreve bir cesaret başladım. Ama gidişat biraz da karşımdaki kadına bağlıydı. Onun gözlerinden aldığım güvenceyle ısrar etme cüretini gösterdim. O yakınlığı hissetmeseydim başka bir kadına giderdim. İyi ki Ona rastlamışım. Keşke başbaşa olabilseydik…
Benzer görevler hakkında bilgim ve öngörüm yok. Efendim’in nasıl arzu ederse.

Anzuvar
Anzuvar(@anzuvar)
2 yıl önce

Çok çok zor bir iş başarmışsın tebrikler ileri görevler daha da zor olmalı ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anzuvar
2 yıl önce

Teşekkür ederim. İleri görevler daha zor olacağı şüphesiz. Ancak, daha heyecanlı daha güzel ve daha kendimi bulacağım görevler de olacağı kesin.

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
2 yıl önce

müthiş olmuş 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bdsm445
2 yıl önce

Teşekkür ederim ☺️

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Rica ederim. Aklınızdaki fikirlerle uygun paylaşımlarla karşılaşmanıza sevindim. Ortak paydada buluşablimek ne güzel.
En başta Efendim zor biri. Emirleri de, bu çizgide olması doğal. Görevleri fiziksel olarak gerine getirmek zorken, zihinde sindirip içselselleştirmek de zor. Buna bir de, görev gereği insanları ikna etme eklenince daha da karmaşık bir hale geliyor. Yalnız, O güzel ve eşsiz insana köle olabilmek paha biçilemez. Nasıl yaparım yerine, ne yapsam diye düşündürten biri. Efendim’in ayağının altını öpebildiğim için çok mutluyum. Efendim emri uğruna başka bir kadının ayağının altını, uzun yalvarışlar sonucunda öpebildiğim için de sevinçliyim.

Kaan21
Kaan21(@c-kagankaya)
2 yıl önce

güzel ama keşke daha uzun olsaydı

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kaan21
2 yıl önce

Keşke… Ben elimden geleni yaptım. İnsanlar çok gergin. Her an birinden zarar gelecek endişesi taşıyorlar. Hep bir sorun ile karşılaştığımız için, böyle durumlara bir oyun eğlence şeklinde yaklaşamıyorlar bile. “Madem ayağımı öpeceksin, hadi diğerini de öp.” de denebilirdi. Ama korkuyoruz maalesef. Ya altından bir şey çıkarsa…

Kaan21
Kaan21(@c-kagankaya)
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

Cesaretinden dolayi tebrik ediyor ve ben de senin ayaklarinin altini opuyorum

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Kaan21
2 yıl önce

Sevgili c.kagankaya, her ne kadar sanal, güzel niyetli ve bir yerde hoş da olsa, bu mümkün değildir. Benim onayım olmadan kimse Elif’in ayaklarını öpemez. Velev ki öptürürse çok ağır falaka cezası alır. Ama bunu vesile olarak mı kullansam acaba 🙂

Kaan21
Kaan21(@c-kagankaya)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Evet bencede cok guzel olur

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Efendim, tabanlarım kaşınmaya başladı bile. ☺️ İçimden bir his, yakındır diyor.

slnblgn
slnblgn(@slnblgn)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

bence falaka cezasına alternatif olarak en az 3 kadının ayaklarını en az 1er dakika koklama cezası çok güzel olur hem de yeni bir video olmuş olur=) ister iddia kaybettim diyerek ister başka bir bahane ile en az 3 kadının ayaklarını en az 1 er dakika koklayıp video olarak atabilir?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   slnblgn
2 yıl önce

O zaman siz bu iddia adına böyle bir video çekip yükleyin, bende aynısını yapması için köleme emri veririm 😉

slnblgn
slnblgn(@slnblgn)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

4 arkadaş evde şişe çevirmece oynarken Leyla diye bir arkadaşımıza bunu yaptırmıştık, (bana yaptırırlar diye 2 arkadaşıma cesaret sorusu fikri olarak söylemiştim ama Leyla’ya yaptırdılar) 3 tane kadın komşunun kapısını çalıp ayaklarını koklatmıştık ceza olduğunu söyleyerek, üstelik bir de 10 üzerinden puanlattırmıştık ne kadar koktuğunu, birininkine 3 demişti, birine 4, diğerine ise 8=) zaten 8 olanı koklarken yüzü baya ekşimişti=) biz de yanında gittiğimiz için videoya çekmedik, keşke çekseydik=( bir keresinde de, Esra diye bir arkadaşımla özellikle kaybedeceğim bir iddiaya girmiştim ve ceza olarak da kazananın ayağını 1 dakika boyunca koklamayı önermiş ve kabul ettirmiştim. Kaybettim ve 1 dakika kokladım Esra’nın ayaklarını ama videoya çekme cesaretim asla olmadı, yani ben kendim açıkçası cesaret edemem videoya çekmeye, keşke edebilsem, Elif’deki cesaret ve bu konudaki özgüven yok malesef bende=( ama siz kölenize bunu yapması için emir verirseniz güzel bi sınav ve video ortaya çıkar bence

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   slnblgn
2 yıl önce

Büyük bir merakla ve heyecanla okudum. Siz de gayet cesursunuz. Böyle bir anıya sahip olmak kolay değil. Özellikle tanıdığınız ve devamlı yüzyüze baktığınız kişiler arasında bu tarz eylemler cesaret ister. Ben de sizi tebrik ediyorum. Bir video kayıta sahip olmamanız bence kayıp değil. Bunu siz yaşadınız. Siz yaptınız. Biliyorsunuz. Önemli olan bu. İlham verici yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak, karar Efendim’e ait.

slnblgn
slnblgn(@slnblgn)
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

teşekkür ederim yorumunuz için, genelde kesin kaybedilecek olan bir iddia öne sürüp ceza olarak kaybeden kazananın ayağını şu kadar süre koklasın taktiği işe yarıyor, bi defa kuzenimde de (ismi Beyza) işe yaramıştı, iddia olayını ortaya atmadan önce ayakların kokuyo diye hafif dalga geçerek gaza getirmiştim=) sonra iddia muhabbetini açınca ” o kadar iddialıyım ki eğer kaybedersem senin kokulu ayaklarını tam 2 dakika koklıycam” demiştim o da gaza geldiği için kabul etmişti ve kaybedip amacıma ulaşmıştım=) işi şakaya vurmak sanırım daha normalleştiriyor diğer kişiler için durumu

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   slnblgn
2 yıl önce

Merhaba, aklıma takılan bir ayrıntı var son yorumunuz da. Sizce acaba kuzeniyle veya her han gibi bir akrabayla fetiş ve/veya BDSM deneyimler tehlikeli, en azından endişe verici değil mi? Arkadaşınızla yaşarsanız başka ama fetiş ve BDSM dediğimiz zaman işin içinde cinsellikte oluyor. Belki kuzeniniz için değil ama sizin amacınız fetişizm. Lütfen bunları yazdığım için bana kızmayın. Sadece bu tür konuları çok önemli bulduğum için, bu soruları dile getirmeyi önemli buluyorum. Ayrıca böyle bir imkanı yaratmanız bence güzel bir şey çünkü biz toplum olarak fetişi ve BDSM’i yeterli konuşmuyoruz.

slnblgn
slnblgn(@slnblgn)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Teşekkürler mesajınız için, yukarıda yazarken kısaca yazdığım için dediğiniz şekilde bir anlam çıkabiliyor haklısınız, Beyza öz kuzenim değil, üstüne bir de oldukça uzaktan kuzenim, yani aslında akraba değiliz, dediğiniz gibi bir akraba ile böyle bir durumu ben düşünmem asla kendi açımdan doğru bulmam. Olayı da anlatmamın sebebi karşımızdaki diğer insanlara normal hissettirerek , ayak koklama, ayak öpme, ayak yıkama ve benzeri basit düzeydeki olayları günlük hayatta nasıl yapabilirize bir örnek olsun diye idi. Aslında herkes günlük hayatta bu şekilde veya benzeri, iddia sonucu/ceza olarak veya benzeri şekilde yaşadığı ayak öpme/koklama/yıkama anılarını anlatırsa bu taktikler de çoğalmış olur diye düşünüyorum

h4k4n
h4k4n(@h4k4n)
Cevap:   slnblgn
2 yıl önce

Bu görev zorlaştırılarak devam etmeli bence 1 kadın değilde 5-10 kadın olarak 🙂

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   h4k4n
2 yıl önce

Ama hep Elif’e yüklenmek olmuyor böyle 🙂 Bence önce siz bu görevi dediğiniz şekilde yapıp bizimle paylaşın, bende ardından Elif’e yapması için emir veririm 😉

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kaan21
2 yıl önce

Mahçup ediyorsunuz. ☺️ Teşekkür ederim.

torture06
torture06(@torture06)
2 yıl önce

muhtesem cok guzel ve asaglayici video olmus keske biraz uzun olsa

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   torture06
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Bu kadarı için bile ne kadar dil döktüğümü ses kaydı eklenince diyebilirsiniz. İşin ciddiye binip, oradan kovulmama ramak kalmıştı.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

Harika ya ne denebilir ki yani üstüne birşey söylesem ayip olur başta cesaretinize hayranım sormak bilmiyorum yanlış olur mu yanlış anlaşılır mı ama ayağını optugunuz kişi açık biri mi yoksa kapalı biri mıydı nedense öyle bir merak uyandı bende affınıza sığınarak soruyorum benim hayellerimi yasiyorsunuz çok güzel bir ilişkiniz var köle efendi ilişkisi yaşıyorsunuz umarım günün birinde bende siizn gibi bir ilişki yaşarım çok teşekkürler çok değerli bir paylaşım kesinlikle suleyi aşırı merak ediyorum her paylaşımda yorumda belirtiyorum zaten şimdi sahada merak ettim teşekkürler

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
2 yıl önce

Estağfurullah… Teşekkür ederim. Çok haklısınız. Büyük bir istek duyduğum köleliğimin her yönüyle hayranlık uyandıran bir Efendi’nin ellerinde şekilleniyor olmasını hayal dahi edemezdim. Çok güzel ve mutlu olduğum bir ilişki içindeyim. Darısı sizin ve tüm hayalini kuranların başına. Kendini teslim edeceğin Efendi, kölenin kaderini belirliyor.
Sormanızda bir sakınca yok. Ayağını öptüğüm kadın, açık giyimli bir kadındı. Böyle bir ayrıma ihtiyaç duymadım. Aslolan görevimdi.
Dileğinize samimiyetle katılıyorum. Bazen zamana bırakmak, bazen kontrolü ele almak gerekir.

Anonim
Anonim
2 yıl önce

this pic is sallenaz?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
2 yıl önce

No, this is not Sallenaz.

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
2 yıl önce

Ciddi anlamda cesaretinize hayranım? Keşke bu tarz olaylar yanlış anlaşılmasa fetişler fetişistler kabul görse. Teşekkürler paylaşım için.Ayrıca Şuleyle ne zaman tanşıcaz acaba iyice meraklandım şimdi??

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Lostsinner42
2 yıl önce

Şule ile ilgili hiç bir söz veremiyoruz. Şimdilik pek günlüğün içinde görünmek veya yaşananların içinde büyük bir sorumluluğu olmasını istemiyor. Ama gelecekte neler olur bilemeyiz tabi 😉

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
2 yıl önce

Ben, cesaretli tanınmaktansa Efendisi’ne sadık emrine amade olarak anılmaktan onur duyarım. Dilerim, bir gün daha rahat ve ön yargısız bir toplum olabiliriz. Şule hakkındaki cevabı Efendim açıklamış. ?

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
55
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x