loader image

Ayakkabıyla Aşağılama

Ayakkabıyla Aşağılama köle Elif’in adına dilekler ve temennilerden biri gerçek oldu. Aramızda duası makbul birisi var. 🙂 Daha önce yaptığım o görev ile yeniden buluştum. Birtakım görüşmeler, kıvrandıran kargo bekleyişi sonunda gerçekleşen muhteşem vuslat. Ötesi bile oldu, ayakkabıyla aşağılama olur mu derken dibini yaşadım.

Ayağının terini ve kokusunun iyice sinmesini sağladı

Şahsen tanıdığım veya tanımadığım birçok kadının ayağının altını ve ayakkabısını yaladım. Çünkü, ben köleyim ve tüm kadınların benden üstünlüğünü her zaman kabul ediyorum. Benim gibi köle kadınlar da buna dahil. Daha önce kölelerin ayağının altını yalamıştım. Ben bundan gocunmamışken, bazıların rahatsız olduğunu görebiliyordum. Ben emir almış bir köpek gibi yalanırken, diğer kölenin mahcubiyetine şahit olmuştum.

Varlığımdan haberdar olan bir köle kadınının ayakkabısını yalamak üzere emir aldım. Özellikleri ile benim için ilkleri barındıran bir görev olacaktı. Kendi Efendi’sinden de müsaade alarak benim görevime misafir olan bu köle kadının adı Alice. Ayakkabısıyla beni aşağılayan köle.

Bir ayakkabısını bana göndermeden önce sık sık giyip ayağının terini ve kokusunun iyice sinmesini sağladı. Ayrıca, ayakkabının içine tükürdü! Gözlerimle gördüm. Beni hem sözleriyle hem de tükürüğü ile fazlasıyla aşağıladı. Kendisi bir köleyken, O da beni ezdikçe ezdi. Küçümsedikçe bana haddimi bildirdi. Bütün bunları benim için çektiği videoda seyrettim.

Bir mektup yazdım…

Merhaba Alice,

ayakkabıyla aşağılama dersimde yardımcı olacakmışsınız. Benim için bir süre devamlı ayakkabılarınızı giyecekmişsiniz. Çok teşekkür ederim. Umarım ayağınızın kokusu iyice yerleşir de, ben de tüm bu uğraşlarınızın karşılığını yoğun koku ve tadı alarak verebilirim.

Bir kadın ayakkabısını yalamam için onları bana göndermesi, köle olduğumu ve haddimi bildiriyor. Kadının benim gibi köle olması beni daha da aşağılıyor. Ayrıca üstüne tüküreceksiniz ve tükürüğünüzü de yalayacağım. Bir köle ile denk olmadığımı bana bu derece hissettiren nadir bir görev daha yaşayacağım. Böyle aşağılanmak gurur kırıcı olduğu kadar, beni gururlandıracağınız bir görev. Umarım ayakkabınızı yalayışımı keyifle izlersiniz. Sizden ne kadar aşağılanırsam, o kadar mutlu olurum. Bana lütfen acımayın.

Ayakkabının fotoğrafını gördüm ve çok beğendim. Siyahı seviyorum ve modeli de çok hoşuma gitti. Zevkiniz çok güzel. Bir kadının daha ayakkabısını koklayıp yalama şansına erişmek, kendimi ayrıcalıklı hissettirdi. Aracı olduğunuz için mutluyum ve hevesle bekliyorum.

Ayaklarınızın altından öperek

köle Elif

Ayakkabıyla aşağılanma başlayacaktı

O dakikaları izlerken meraklı ve mutluydum, aşağılanmadan kaynaklı yüzümde kızarıklık oluşmasına rağmen hiç üzgün hissetmedim kendimi. Aksine mutluydum. Defalarca başa aldım videoyu. Ayrıca şöyle düşündüm. Birlikte seansta olsak ve beni aşağılaması emredilse bunu çok iyi başarırdı. Biliyorum ki, bu benim olduğu kadar Onun da sınavı olurdu. Keşke bu gerçek olsaydı da, beni yerin dibine soksaydı. Ayakkabısının içine tükürdüğü gibi yüzüme de tükürseydi. Ayakkabısına bıraktığı kokuyu ayağı ile yüzüme basarken de hissedebilseydim. Kulağıma bağıra bağıra nasıl bir pislik olduğumu haykırsaydı. Onun yanında ayakkabılarını köpek gibi ağzımda taşıyarak peşinde dolansaydım.

Hediyemi kargodan alıp eve dönüş yolundayken sıkı sıkı sarılıp taşıdım. köleden köleye özel bir hediye. Görevden önce kutuyu açmadım. İlk karşılaşma kayıt altında gerçekleşti. Öyle sıradan bir anda açmak ve ayakkabıyı yalamak istemedim. Efendim’in evine gittim. Güler yüzle karşılandım ve hazırlanmaya emir aldım. Hazırlıklardan sonra Efendim’in yatak odasına gidip yatağa oturdum. Paket önümdeydi. Ayakkabıyla aşağılanma başlayacaktı.

Kadınlar ayakkabıya düşkünlüğü ile bilinir

Ayakkabı çok iyi paketlenmişti. Bıçakla bantları açtım. Sabırsızlandım ama sakin kalmaya çalıştım. Köpek gibi saldırmak yerine tadını çıkarmak istedim. Büyük bir heyecanla açtım. Daha önceden fotoğrafını gördüğüm ayakkabılar gözlerimin önündeydi. Hatta ellerimdeydi. Nasıl sevinçli olduğum görülmeye değer bence.

En baştan itibaren kabul edecek mi etmeyecek mi! Günlerce o ayakkabıyı giyip kargoya vermeye değer görecek mi beni! Acaba doya doya içime çekebileceğim kadar kokusu olacak mı! Ayakkabıların kargo ile taşınırken nerede olduğu merakı, uğradığı istasyonda ne kadar süre kaldığı ve adım adım yaklaşmasını büyük kalp çarpıntıları ile takip ettim. Ve nihayet benim olmuşlardı.

Kadınlar ayakkabıya düşkünlüğü ile bilinir. Bir ayakkabıya sarılan kadın pek görülmemiştir. Bir kölenin ayakkabısına sarılan başka bir köle! Okuduklarınıza ve gördüklerinize inanın. Çünkü, ben yerini bilmeye çalışan bir köleyim. Aksi durumda Efendim’in kölesi olarak kalabilmem mümkün değil. Önce Efendim’in, sonra bütün kadınların ayakları altındayım. Bir an için bile unutmamak için tekrar ediyorum.

Yüzüme tükürseydi, pis tabanlarını yalatsaydı, sözleriyle aşağılasaydı

Birini yere bırakıp elimde kalan ayakkabının güzelliğine bakıyorum. Siyah sevdiğim ve sık kullandığım bir renk. Modeli de çok hoşuma gitti. Küçük ve narin ayakları taşıyan bu ayakkabıyı ilk olarak altını öperek başladım. Sonra içini koklayarak devam ettim. Şimdi yazarken bile kokusunu burnumda hissedebiliyorum. Hani bir koku alırsınız da, daha fazla kokuyu içinize çekmeye çalışırsınız. Kaynağına ulaşmak için derin nefesler alırsınız. Ben de o duyguyla burnumu ayakkabının içine soktum. Alice’in ayağının kokusu. Bir kölenin ayağının kokusu ile dolduruyordum ciğerlerimi. Bir çiçeği koklar gibiydim. Dilimi ayakkabının içine değdirdiğim anda hatrıma Alice’in tükürdüğü geldi. Hiç duraksamadım. Tiksinmedim, rahatsız olmadım. Tükürdüğü yeri takip ederek yaladım. Parmaklarının olduğu kısma dilimle ayrıca yaladım.

Bunlar ayakkabıyla aşağılama olayını yaratan ayrıntılar. Bir kölenin giydiği, ayağın teri sindiği, kokusunu aldığı ve tükürdüğü ayakkabılarına kölelik yapıyordum. Ve biliyorum o bu videoyu izlediğinde çok mutlu olacak çünkü ettiği lafların altında kalarak ayakkabılarının pisliğini yalıyorum. İşte bu beni inanılmaz etkiliyor, azgın yapıyor, ıslanıyorum. Keşke görevimi yaparken yüzüme tükürseydi, pis tabanlarını yalatsaydı, sözleriyle aşağılasaydı.


köle Alice’nin Ayakkabıyla Aşağılama Videosu
Aşağılık ve pis bir köle olduğumu her şekilde göstermek arzusundayım

Elimdekini bırakıp diğerini öptüm, kokladım ve yaladım. Altını, içini ve topuğunu. Ayakkabının çevresine ve tokasına kadar. Aç bir köpek gibi. Aslında cidden açtım. O ana kadar hiçbir şey yiyip içmemiştim. O gün boğazımdan geçen ilk tat Alice’in ayaklarından ve dudaklarından bana ayırdığı izlerdi.

Zaman zaman elimde Alice’in ayakkabıları olduğuna hala şaşkınlıkla bakarken buluyorum kendimi. Bu inanılmaz bir şans. Hayalin gerçeğe dönüşmesi. Bir hayal ya, bir koleksiyonum olsa. Arkadaşlarımdan aldığım, Alice’in gönderdiği bu ayakkabı dahil, diğer kadınların bana gönderdiği ayakkabılardan oluşan. Renk renk, model model. Acıkmış bir köpek gibi o odaya dört ayağımın üstünde girip istediğimden başlayarak koklayıp yalasam. Videolarımda eksik gördüğüm ve ihmal ettiğim yerleri keşfedip daha özenle daha iştahla yalayıp ayakkabıların hakkını vermek isterdim. Kadınların hepsinin ayak kokusu damağımda kokteyl olurdu ne güzel. Ağzımın dilimin suyu kuruyana kadar yalasam. Ayakkabıların rengini soldurana kadar yalasam. Düşündükçe aklıma içimin eridiği fikirler geliyor. Ayakkabı ile sınırlı olmasa koleksiyonum. Bir köle gardırobum da olsa. Kadınlar artık giymek istemediği eski kıyafetlerini bana verse. Onlar gibi güzel ve şık olup onlarla yarışmak için değil. Aşağılık ve pis bir köle olduğumu her şekilde göstermek arzusundayım. Yırtık ve kirli olsa kıyafetler. Giymekten onur duyardım. Ah keşke….
Ayakkabıyla Aşağılama & Ayak İşkencesi – Paket Geldi Fragmanı
Ayakkabıyla aşağılama – Ayakkabının topuğunu amıma soktum

Ayakkabıyla aşağılama neden beni azdırıyor diye düşünürken dayanamadım. Efenedim’in gözlerine bakarak müsaade almadan orospuluğuma bıraktım kendimi. Her cezayı göze alarak dayanamadım ve ayakkabının topuğunu amıma soktum. Başta acıdı, acı beni daha da azdırdı ve ardından topuğu soktum çıkartım, soktum çıkartım. Efendim bana gülümseyerek baktı ve mastürbasyon yaparken izledi. ‘Böyle arsızlığa can kurban’ sözüyle beni iyice çıldırttı. Keşke şu an yanımda Alice olsaydı ve benimle sevişseydi, Efendim götümü sikerken… Ah, ahhhhh.

Videoda görevim esnasında da defalarca teşekkür ettiğim Alice, yazımda da minnettarlığımı yinelemek istiyorum. Her ne kadar köle Alice, köle Elif’i aşağılamış ve ayakkabısını yalatmış olsa da burada çok güzel ve örnek olacak bir köle dayanışması var. Ayrıca bana ayakkabısını ve tükürüğünü yalamayı layık görmesi de beni onurlandırdı. Ayakkabısıyla yürüdüğü o son günler için ayağına sağlık.

Bu hem bir görev, hem de özel bir hediye özel bir buluşmaydı. Efendim’in böyle bir görev için emir vermesi ve bir nevi köpek ve köle nefsimin açlığına hitap eden bu anlar için sonsuz teşekkür ederim. Öncelikle Efendim’in ayağının altından öpüyorum.

Sonra Alice’in ve diğer tüm kadınların ayaklarının altından öpüyorum.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
28 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Sticker
Sticker(@sticker)
6 ay önce

Videolarınızı hayranlıkla izliyor ve büyük merak ile bekliyorum küçük bir ricam olucak köle Elif’i Classic falakada oklava ve deri kamçı ile görmek istiyoruz şöyle biraz tabanları kızarsın

muratkole
muratkole(@muratkole)
8 ay önce

sonunda bende arzuma kavuştum 🙂

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
9 ay önce

Ah koku en hassas olduğum nokta sanırım ayak kokusu en güzel parfümden bile üstün

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
10 ay önce

Uzun süredir bloga giremiyordum çok güzel paylaşım diğerleri gibi, tam olarak köleliği hissetmek böyle oluyormuş demek ki 😅

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
9 ay önce

Günlüğümde yeniden yorumlarınızı okumak çok güzel.
“Tam olarak köleliği hissetmek…” ne güzel dediniz. Değerli ve anlamlı bu görüşünüz için teşekkür ederim.

Asdfgh99
Asdfgh99(@asdfgh99)
10 ay önce

Video ve fotoğrafların devamını bekliyorum

Gereppa
Gereppa(@gereppa)
10 ay önce

daha sık paylaşımlar istiyoruz

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Kölenin tükürüğünü yalarsın işte böyle

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Elifin daha çok konuştuğu ve kendini aşağıladığı içerikler gelsin

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Yeni yazıları bekliyoruz

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Yeni içerikler ne zaman gelir

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Keşke dominant bir kadın amını, götünü ve koltuk altlarını koklatıp yalatsa da köleliğin sadece ayaklara yapılmadığını bir gösterse sana

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Efend1i
10 ay önce

Keşke… Ben de çok isterim. Bunları yapmaktan çok mutlu olurum. köleliğin her aşamasını, türlü türlü aşağılanmaları yaşayıp nefsimi, ruhumu ve bedenimi bu uğurda feda etmeye hazırım.

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Aferin aşağılık köle

Mitralyoz06
Mitralyoz06(@mitralyoz06)
11 ay önce

Eğer ilerde BDSM alanında bir yerlere gelebilirsek bu camiada olan emeğiniz tartıșılamaz.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Mitralyoz06
11 ay önce

Teşekkürler. Türkiye’de BDSM denince akla ilk gelecek isim Efendim’ dir. köle olarak ve objektif olarak da emeklerine hayranım.

ata35
ata35(@ata35)
11 ay önce

Her videoda herkese bir şeyler öğrettiğiniz kesin. Bu videolar sayesinde eğitilen tek kişi Elif olmuyor. Emeği geçen herkese tebrikler.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
11 ay önce

Daha fazla bekliyoruz

Zehra
Zehra
1 yıl önce

Merhaba elif uzun zamandır sayfaya giremedim kendime söz vermiştim elimde olmayan sebepten dolayı fakat yapamıyorum yeniden yazını okumak beni mutlu etti Efendine ayrıca teşekkür ederim bana tekrardan bişeyler kattınız minnettarım kendine iyi bak 🙏

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Zehra
11 ay önce

Merhaba Zehra.
Neden uzak kalmak istediğini anlayabiliyorum. Kolay olmadığının da farkındayım. Sadece üzgünüm diyebiliyorum. Yazılarımdan mutlu olman beni ayrıca çok sevindirdi.
Sen de kendine iyi bak.

Sticker
Sticker(@sticker)
Cevap:   Zehra
6 ay önce

Merhaba uzun zamandır falaka seansı yapamadınız sanırım ben aktif yaptığım ve uzun zamandırda bu konuda tecrübeli biri olarak sizi falakaya yatırabilirim

controlzone
controlzone(@controlzone)
1 yıl önce

Elif’in performansı, aciz köleliği… çok güzel bir yazı olmuş. Türkiye’de gerçekten bu duyguları açık bir şekilde göstermek, yaşamak cesaret istiyor.  👍 

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   controlzone
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Görüşleriniz beni mutlu etti. Efendim’in kölesi olunca tüm güzellikler ve başarılar tesadüf değil.

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Elif’in ne kadar aciz aşağılık bir köle olduğunu gösteren güzel bir yazı olmuş daha iyilerini bekliyorum

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   mozer964
1 yıl önce

Zaten alt başlığında ne diyor ‘aşağılık ve pis bir köle olduğumu her şekilde göstermek arzusundayım’. Yorumunuza bakılırsa bunu çok iyi başarıyor.
Bence biraz da perdenin arkasına bakmak lazım. Bu tabi zor bir şey çünkü sizler sadece sunduğumuz performansı görüyorsunuz. Lakin olaya kuş bakış açısından bakmak mümkün. köle Elif kendisini neden aşağılıyor, aşağılatıyor ve böylece mutlu oluyor? Efendisine layık bir köle olmak için. O bilmez mi internette iki ayak sallamayı ve böylece kendisini kraliçe ilan etmeyi? O bilmez mi aşağılık komplekslerini başkaların üzerinde pirime çevirmeyi? Bence Elif burada yüksek performansını görmek lazım.
 
Bu lafım size değil. Genel olarak zaten bakarsanız performansı kısmen görülüyor. Her gün yüzlerce insanların siteye gelmesi, videoların binlerce defa indirilmesi ama karşılığında yorumların ile teşekkürlerin sayısına bakılırsa, benim bir şeylerin anlaşılmasını beklemem zaten benim hatam   :wpds_wink: 

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
1 yıl önce

Köle alice’nin sizin olduğu gibi bir blog sayfası vs. Var mı acaba?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   EnderMaster
1 yıl önce

Ben bu konuda bilgi sahibi değilim.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   EnderMaster
1 yıl önce

Belki şaşırtıcı olacak ama yok. Tersine kendi başına hayatında bir BDSM düzeni kuran köledir kendisi. Bizim açımızdan en ilginç ayrıntı şu. Biz herkesi bu dünyamıza katılmaya davet ediyoruz. Elif kadınlara kucak açıyor ki kendisi zaten Biseksüel. Ve biliyorum ki bizi takip eden ve duygularını yaşamak isteyen nice kadınlar var. Hatta iki kişi katılacaktı ama son anda bazı nedenlerden dolayı geri durdular. Lakin yedi kat yabancım o kadar etkilendi ki hemen seansımıza, bir görevimize misafir oldu. Ona kalsa direk Türkiye ye gelecekti. Bir yandan çok mutluyuz Alice gibi bir insanı yanımızda bilmekle. Ama bir Alice nin yanında birde Türkiye den mesela bir Alara olsaydı kötü mü olurdu?!

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
28
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x